Grup Gündoğarken ve Tuna Kiremitçi Hilltown’da sevenleriyle buluştu

12 Mart 2018 Pazartesi

Yaptığı organizasyonlarla ziyaretçilerine ilkleri yaşatan Hilltown Alışveriş Merkezi, yine muhteşem bir etkinliğe imza attı

grup-gundogarken-ve-tuna-kiremitci-hilltownda-sevenleriyle-bulustu

Grup Gündoğarken ve Tuna Kiremitçi, Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte Hilltown Alışveriş Merkezi ziyaretçileriyle buluştu. Ggrup Gündoğarken, eskimeyen klasik şarkılarını Hilltown misafirleri için seslendirirken, Tuna Kiremitçi ise gitarı, romantik şarkıları ve şiirleriyle kulakların pasını sildi.

 

“Kardeşim olsaydı, Tuna olurdu”

Tuna Kiremitçi'ye övgüler yağdıran Burhan Şeşen: "Bizim ortak noktamız Eskişehirspor. Üçümüz de Eskişehirliyiz. Tuna'yı gerçekten çok severim. Kardeşim olsaydı Tuna olurdu. Ailedendir bizim için. Sanatçı olarak da kendisine çok büyük bir saygım var. Yaşı küçük olmasına rağmen. Edebiyatçıyım demese de iyi bir edebiyatçıdır." dedi.

 

Tuna Kiremitçi de Grup Gündoğarken dinleyerek müziğe başladığını belirtti ve: "Kendileri, ustamızdır. Türkçe müziğin nasıl yapılacağını onlardan öğrendik. Kendileriyle aynı sahneyi paylaşmak da onur verici benim için." diye konuştu.

 

“Kadınların ilgisi hoşuma gidiyor”

Yazar ve müzisyen Tuna Kiremitçi: "Konserlerimize genelde genç hanımlar geliyor. Tuna Bey sizin kitaplarınız da varmış annem söyledi diyorlar. Şarkılarımızın yeni kuşaklara ulaştığını görmek çok güzel bir duygu. Kadınların ve genç hanımların ilgisini hissetmek her zaman çok güzel." dedi.

 

Samimi açıklamalar yapan Kiremitçi: "Edebiyatı çok seviyorum ama önemli bir yazar olduğumu düşünmüyorum. Yapmaktan hoşlandığım şey müzik." itirafında bulundu.

 

“Neden kadınlarla düet yapıyorum?”

Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları projesinin devamını yapacağını söyleyen Kiremitçi: "Bana hep neden kadınlarla düet yapıyorsun diyorlar. İki erkeğin düet yapması çok sıkıcı bir şey." dedi.

 

“Fildişi kulelerde yaşamıyorum”

Kendisine her şeyin ilham verdiğini söyleyen Tuna Kiremitçi: "Aslında bizler halk ozanı gibiyiz. Ancak biz nazlı yarimizle çeşme başında değil, metro çıkışında buluşuyoruz. İstanbul'un her tarafı ilhamla dolu. Halkla, insanla iç içe olan fildişi kulelerde yaşamayan müzisyenleriz." açıklamasında bulundu.

 

Grup Gündoğarken 36’ncı sanat yılını kutluyor

36’ncı sanat yıllarını kutlamaya hazırlanan Grup Gündoğarken, amcaları İlhan Şeşen'le müzikal farklılıklar nedeniyle ayrıldıklarını söyledi. Amcalarıyla aralarında bir sorun olmadığını söyleyen Gökhan ve Burhan Şeşen Kardeşler: "Herkesin işini takip ettiğimiz gibi amcanın işlerini de takip ediyoruz. Zaman zaman ortak çalışmalarımız da oluyor. Bu yaz 36’ncı yıl kutlaması yapacağız. Amcasız kutlama olmaz." diye konuştu.

 

Yeni projelerinden de söz eden Şeşen Kardeşler: "Çocuk müzikali yapmak istiyoruz. Bizim bu işe başladığımız günden beri hayalimiz. Çocuklarla ilgili şeyler çok önemli. Çocuklara daha fazla değer vermek gerekiyor." dedi.

 

“MESAM’a kayyum hukuksuz”

MESAM'a kayyum atanmasıyla ilgili konuşan Gökhan Şeşen: "Hukuksuz bir durum. Mesam'a yönetim kurulu atandı. Yönetim kurulu atanmaz seçilir. Bu durumun hukuki olarak geçersiz sayılması gerekir." açıklamasında bulundu.

 

“Oğlumun adını yaşatmaya çalışıyorum”

2008 yılında yaşama veda eden oğlu Serhan Şeşen'in adını yaşatmak için Serhan Şeşen Müzik Felsefe ve Yaşama Saygı Derneği'ni kuran Burhan Şeşen: "Yapılan bağışlarla öğrencilere burslar veriyoruz. Rize'de bir ilkokulun tadilatını yaptırdık. Eğitim seminerleri yapıyoruz. Serhan'ın adını var etmeye çalışıyoruz." çalışıyoruz diye konuştu. Oyuncu Ayça İnci'yle birlikte olan Gökhan Şeşen: "8 senedir birlikteyiz. Evlilikle ilgili bir planımız yok. İki sanatçının birlikteliği zor olur derler ama bizimki zor değil. Hanımların ilgisi her sanatçının sahnede yaşadığı bir durum. Ayça bu durumu anlayışla karşılıyor, kıskanmıyor. Onun da erkek hayranları vardır. Yapacak bir şey yok." dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri