Groseri’den müşterilerine tekne jesti

19 Ağustos 2015 Çarşamba

Groseri ve Coca-Cola işbirliği ile düzenlenen “Tekne turu”nda Groseri müşterileri bir araya geldi

groseriden-musterilerine-tekne-jesti

Groseri, yaz mevsiminin bunaltan sıcağında müşterileri için tekne turu düzenledi. Groseri Kültür ve Eğlence Gezileri kapsamında Adana, Ceyhan ve Mersin’den otobüsler ile ulaşımı sağlanan 100 Groseri Kart müşterisi, Mersin Taşucu’n da hazır bulunan tekneye yerleşti. Müşteriler, Tisan, Boğsak, Dana Adası ve Barbaros koylarını gezip, tüm gün boyunca denizin,  tatilin ve eğlencenin tadını çıkardı. 

Sabah saatlerinde Mersin Taşucu’ndan hareket eden tekne ile Dana Adası, Tisan, Boğsak, Güvercin koylarına gidildi. Teknenin koylardaki yüzme molası sayesinde, davetliler açık denizde kıyıya doğru yüzmenin keyfini yaşadı. Teknede eğlenceler ve ödüllü dans yarışmaları düzenlendi. Müşterilere sabah kahvaltısı, öğle yemeği, meyve, çay ikram edildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri