Groseri bursiyerleri belli oldu

18 Kasım 2015 Çarşamba

23’üncü Groseri “Başarılı Öğrenci ve Ailelerini Ödüllendirme Kampanyası Bursiyer Tespit Töreni”, Groseri’nin sürprizleri ile renklendi

groseri-bursiyerleri-belli-oldu

Groseri, 23’üncü Başarılı Öğrenci ve Ailelerini Ödüllendirme Kampanyası kapsamında bu yıl da başarılı öğrencileri ödüllendirdi ve çekiliş ile öğrenim bursu kazanma fırsatı sağladı. Groseri mağazalarında, 2014-2015 öğrenim yılının ikinci döneminde takdir ve teşekkür alan öğrencilerin veya ailelerinin yaptığı alışverişlerde takdir belgelerine yüzde 10, teşekkür belgelerine de yüzde 5 tutarında alışveriş çeki hediye edildi.


Kampanyaya katılıp kayıt yaptıran bin 500 öğrenci arasından 13 Kasım günü saat 13.00’da Seyhan Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Tiyatro Salonunda noter huzurunda çekiliş yapıldı. 30 öğrenciye 8 ay boyunca ayda 100 TL karşılıksız öğrenim bursu verildi. Ayrıca törene katılanlar arasından çekiliş ile 5 şanslı kişiye tablet bilgisayar, 20 şanslı kişiye 100 TL tık para, 49 kişiye küçük ev aletleri ve 27 kişiye sinema bileti verildi.


Groseri 23’üncü Başarılı Öğrenci ve Ailelerini Ödüllendirme Kampanyası, Algida, Eti, Altın Yumurta, Unilever, Nivea, Ülker, P&G, Çaykur, Şahin Matbaa, For Gıda, Güney Reklam, Çetin-Et Gıda, Star Konak ve Eczacıbaşı firmaları ile ortaklaşa düzenlendi. Groseri Yönetim ve İcra Kurulu Üyeleri, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirme organizasyonunu her yıl gerçekleştirmekten gurur duyduklarını ve kampanyaya destekte bulunan değerli tedarikçilere teşekkürlerini iletti.


Burs kazanan öğrencilerin listesini Groseri mağazalarından, groseri web sitesinden öğrenebilirsiniz. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri