Perakende PageSkin

Greyder’in 69’uncu mağazası Afium’da

Ayakkabı ve aksesuar modasına yön veren öncü marka Greyder, 69’uncu mağazasını Afyon’daki Afium AVM’de açtı

Greyder’in 69’uncu mağazası Afium’da

1994’ten beri sağladığı konforla ayaklara hak ettiği değeri veren Greyder, mağaza sayısını arttırmaya büyük bir hızla devam ediyor. Greyder, Türkiye genelindeki 69’uncu mağazasını Afyon’daki Afium AVM’de açtı.

Sonbahar-Kış koleksiyonu hazırlanıyor
Yeni sezon katalog çekimleri San Francisco’da gerçekleştirilen Greyder’in 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu gündüzden geceye şıklık sunan tasarımlardan oluşuyor. Trendy çizgileri teknolojik tabanlarla buluşturan Greyder’in yeni koleksiyonu moda severleri kışın hüznünden uzaklaştırmayı hedefleyen tutkulu, heyecanlı ve umut vaat eden tasarımlardan oluşuyor.

Teknolojik tabanlar vazgeçilmez
Her sezon olduğu gibi bu sezonda Greyder’in teknolojik tabanları erkek koleksiyonunun vazgeçilmezi oluyor. Siyah, lacivert, kahve ve gri tonlarının hakim olduğu erkek serisinde bağcıklı ayakkabılar ve tokalı klasik botlar ön plana çıkıyor.

Siyah, kırmızı, lacivert, bordo ve kahve tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı kadın koleksiyonunda babetler, bootieler, dolgu topuklu ayakkabılar dikkat çekiyor. Detaylarda ise fermuar, zımba ve tokalar ön plana çıkıyor.

Hem konforlu hem dirençli
Ayaklarınızın rahatlığı daha çok ayakkabınızın hafifliğine bağlıdır. Greyder’in ayakkabılarında bu hafifliği sağlayan ilk materyal olma özelliğine sahip doğa dostu XL EXTRALIGHT kullanılıyor. Greyder’in ayakkabıları hafif ve konforlu olmalarının yanı sıra aşınmaya karşı da dirençli.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin