Gratis’in markası Beaulis’ten mini makyaj koleksiyonu

Gratis’in yeni neslin trendlerini makyaj çantalarına taşıyan markası Beaulis, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri arasına mini makyaj koleksiyonunu ve tırnak bakım ürünlerini ekledi

Gratis’in markası Beaulis’ten mini makyaj koleksiyonu

Gratis’in her yaş grubuna uygun yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan markası Beaulis, yeni ürünleri ile makyaj çantalarındaki yerini genişletmeye devam ediyor. Beaulis markasının yeni satışa sunulan ürünleri arasında mini makyaj koleksiyonu ve tırnak bakım ürünleri yer alıyor.

 

Mini allık paleti

Hafif ve ipeksi dokusu ile kolay bir kullanım sağlayan Beaulis Mini Allık Paleti, yüze doğal ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. Beaulis’in Mini Allık Paleti, 9,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Mini kontür paleti         

Beaulis’in Mini Kontür Paleti’nde allık, bronzer ve aydınlatıcı bir arada bulunuyor. Ten makyajında hem doğal hem de ışıltılı bir görünüm elde edilmesine yardımcı olan Beaulis Mini Kontür Paleti, 9,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Mini aydınlatıcı palet

Cilde ışıltılı bir görünüm kazandıran Beaulis Mini Aydınlatıcı Palet, kolay dağılan yapısı sayesinde pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.  Her cilt rengi ile uyum sağlayan renk tonlarının bulunduğu Beaulis Mini Aydınlatıcı Palet, 9,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Mini far paleti                 

Beaulis’in Mini Far Paleti, kolay dağılan yüksek pigmentasyonlu 5 farklı renk tonu ile göz kapaklarında topaklanma olmadan istenilen renge ulaşılmasını sağlıyor. Mat ve sedefli renk seçeneklerinin yer aldığı Beaulis Mini Far Paleti, 12,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Mini ruj setleri

Beaulis’in Mini Ruj Setleri arasında hem likit hem de stick seçenekleri bulunuyor. Likit ruj setleri, mat renklerin yer aldığı Fundamental ve Particular ile parlak renklerin yer aldığı Charming seçeneklerinden oluşuyor. Beaulis’in mini lipstick ruj setleri arasında ise mat ve yoğun renklerin bulunduğu Favourites ve Essential bulunuyor. Tek sürüşte dudaklarda istenilen rengin pürüzsüz bir şekilde elde edilmesi sağlayan ve dudakları kurutmayan Beaulis Mini Likit ve Lipstick Ruj Setleri 16,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Resist ıt tırnak güçlendirici baz

Çabuk kırılan ve kat kat ayrılan tırnakların güçlenmesine yardımcı olan Beaulis Resist It Tırnak Güçlendirici Baz, 7,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Care ıt ballı tırnak eti bakım serumu    

Beaulis’in Care It Ballı Tırnak Eti Bakım Serumu, bal ve propolis ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde tırnak etlerini yumuşatırken sağlıklı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Beaulis Care It Ballı Tırnak Eti Bakım Serumu, 7,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Speed ıt hızlı kurutucu parlak cila          

Ojenin hızlıca kurumasını ve bozulmasını önlemeye yardımcı olan Beaulis Speed It Hızlı Kurutucu Parlak Cila, 7,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Protect ıt acı cila

Temiz ve ojesiz tırnak üzerine tek kat uygulanarak her 2 günde bir yenilenen Beaulis Protect It Acı Cila, tırnakların sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor. Beaulis Protect It Acı Cila, 7,95 TL’ den satışa sunuluyor.

 

Grow ıt tırnak uzatıcı baz

Oje uygulamasından önce tırnaklara tek kat olarak sürülen Beaulis Grow It Tırnak Uzatıcı Bazı,  kalsiyum ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde tırnakların hızlı uzamasına yardımcı oluyor. Beaulis Grow It Tırnak Uzatıcı Bazı, 7,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Nourish ıt besleyici tırnak eti bakım yağı           

Beaulis Nourish It Besleyici Tırnak Eti Bakım Yağı, içeriğindeki limon, badem, jojoba yağı ve E vitamini ile tırnakların güçlenmesini sağlıyor. Masaj yaparak uygulanan Beaulis Nourish It Besleyici Tırnak Eti Bakım Yağı, 7,95 TL’den satışa sunuluyor.