Gratis, Samsun Bulvar AVM’de açıldı

Gratis, Türkiye zincirinin yeni halkalarını açmaya devam ediyor. Kişisel bakım marketi olarak, yeni markalar ve şımartan fırsatlarla buluşturan Gratis, geçtiğimiz günlerde Samsun Bulvar AVM’de yeni bir mağaza açtı

Gratis, Samsun Bulvar AVM’de açıldı

İstanbul’un en işlek caddelerinde ve büyük AVM’lerinde 56, Ankara’da 5, İzmit ve İzmir’de 3, Eskişehir, Antalya, Kayseri ve Samsun’da 2, Adapazarı, Adana, Gaziantep, Mersin ve Tarsus’ta 1 olmak üzere toplam 80 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını tırmanıyor.

En yeni ve şaşırtan ürünler, şımartan fırsatlar, alışverişi eğlenceye dönüştüren renkli mağazalar, Amerika ve Avrupa’dan ithal markalar ile Gratis herkesi kişisel bakımın yenilikçi dünyasına çağırıyor.