Gratis müşteri memnuniyeti konusunda 1’inci oldu

Türkiye’nin en yaygın kişisel bakım marketi olarak hizmet veren Gratis, uzmanlığı ve fark yaratan servis anlayışı ile müşteri deneyimlerini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’da ‘’Kişisel Bakım/Kozmetik Mağazası’’ kategorisinde 1’inci oldu. Gratis ayrıca “Mağazacılık Deneyimi” ve “Sadakat Kartları” kategorilerinde de ilk 3 marka arasındaki yerini aldı

Gratis müşteri memnuniyeti konusunda 1’inci oldu

Müşteri deneyimlerini en iyi yöneten markaların belirlendiği A.L.F.A. Awards’ın ödül töreni, Marketing Türkiye Dergisi vetüketici araştırmaları şirketi Akademetre iş birliği ile bu yıl 5’nci kez düzenlendi. Gratis,halk jürisinin oyları ile ‘’Customer Brand’’ seçilerek “Kişisel Bakım/Kozmetik Mağazası” kategorisinde 1’incilik ödülünü aldı.“Mağazacılık Deneyimi” ve “Sadakat Kartları” kategorilerinde ise öne çıkan ilk 3 markadan biri oldu.

 

Tüketicilerin alışveriş deneyimlerini yeniden şekillendirme hedefi ile 10 yıl önce yola çıkan ve bu süreçte kişisel bakım sektörüne yeni bir vizyon kazandıran Gratis, müşteri deneyimleri ile elde ettiği başarı ve sürdürülebilirlik sayesinde A.L.F.A. Awards’da “Kişisel Bakım/Kozmetik Mağazası” kategorisinde 1’inci olurken “Mağazacılık Deneyimi” ve “Sadakat Kartları” kategorilerinde ise ilk 3 marka arasındaki yer aldı. Dünyaca ünlü markaların da içinde bulunduğu yüzlerce markayı Türk tüketicilerine sunmasının yanı sıra müşterilerinin keyifli alışveriş deneyimi yaşamasını da hedefleyen Gratis, hizmetlerini de bu yönde geliştirmeye devam ediyor. Bu hedefi doğrultusunda kendi sektöründe bir ilke imza atarak koşulsuz iade hizmetini başlatan Gratis, ayrıca müşteri beklentileri doğrultusunda Beauty konsepti ile güzellik hizmetleri de sunuyor. Müşteri memnuniyeti ve keyifli alışveriş deneyimlerini hedefleyerek sunduğu hizmetlerin başarısını “Müşteri Deneyimlerini En İyi Yöneten Marka”  ödülü ile taçlandıran Gratis, daha önce de ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ gibi pek çok ödül aldı.

 

Türkiye çapında 79 ilde 600’ü aşkın mağazası ile hizmet veren Gratis, makyaj ürünlerinden bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar 12 farklı kategoride 8 binden fazla ürünü müşterileri ile buluşturuyor.