Gratis’in yeni mağazası Erzurum’da açıldı

Gratis’in yeni mağazası Erzurum’da açıldı

Tüketicilerin alışveriş deneyimlerini yeniden şekillendirme hedefi ile 11 yıl önce yola çıkan ve bu süreçte kişisel bakım sektörüne yeni bir vizyon kazandıran Gratis, yeni mağazasını Erzurum Cumhuriyet Caddesi’nde hizmete sundu. Erzurum’daki ilk mağazasını 2014 yılında açan Gratis, yeni mağazası ile Erzurum’da 4’üncü, Türkiye genelinde ise 664’üncü mağazasına ulaştı.

 

Dünyanın önde gelen markalarını 2009 yılından bu yana Türk tüketicisi ile buluşturan Gratis’in 664’üncü mağazası Erzurum’da hizmete açıldı. Türkiye’nin en yaygın kişisel bakım marketi olan Gratis, Erzurum Cumhuriyet Caddesi’nde açılan 4’üncü mağazasıyla da müşterilerine makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine ve hijyenden atıştırmalığa kadar 13 farklı kategoride 8 binden fazla ürün sunacak.

 

Erzurum Cumhuriyet Caddesi’ndeki 4’üncü mağazasını hizmete açan Gratis, müşterilerine açılışa özel indirim ve fırsatlar da sağlayacak.

 

Büyümesini yeni yatırımları ile sürdüren Gratis, uzmanlığı ve fark yaratan servis anlayışı ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Tüketiciler tarafından ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ seçilerek birçok ödül alan Gratis, Türkiye çapında 79 ilde hizmet vermeye devam ediyor.