Gratis, Abide-i Hürriyet Caddesi’nde açıldı

Gratis, Türkiye zincirinin yeni halkalarını açmaya devam ediyor. Kişisel bakım marketi olarak hizmet veren Gratis, 101’inci mağazasını bugün (17 Aralık) Şişli Abide-i Hürriyet Caddesi’nde açtı

Gratis, Abide-i Hürriyet Caddesi’nde açıldı

İstanbul’un en işlek caddelerinde ve büyük AVM’lerinde 66, İzmit’te 3, Ankara’da 6, Adapazarı’nda 1, İzmir’de 6, Eskişehir’de 2, Antalya’da 3, Kayseri’de 2, Adana’da 2, Gaziantep’de 2, Samsun’da 2, Mersin’de 1, Tarsus’ta 1, Diyarbakır’da 1, İskenderun’da 1, Tekirdağ’da 1 ve Konya’da 1 adet olmak üzere toplam 101 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.