Perakende PageSkin

GPD 2019’da belli ki çok daha güçlü olacak!

GPD 2019’da belli ki çok daha güçlü olacak!

Modern gıda perakendesinin temsilcisi konumundaki GPD üyeleri, bugün düzenlenen Genel Kurul’da bir araya gelerek derneğin yeni dönem Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyelerini seçti. Bu seçimler doğrultusunda 2017-2018 yıllarında Yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Songör, görevini BİM İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Başkanı Galip Aykaç’a devretti. Bunun yanı sıra Türkiye'nin en fazla mağaza sayısına ulaşan marketi olan A101'in CEO'su Erhan Bostan da yönetim kurulunda yerini aldı. Gerçekleşen seçim sonrası bir araya gelip poz veren sektör temsilcileri, geleceğe yönelik çok daha önemli işlere imza atabileceklerinin resmini verdi.

 

Yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları olarak ise Migros İcra Başkanı Özgür Tort ve Özay Hukuk Direktörü Merter Özay belirlendi.

 

Her dönem gücüne güç katan ve sektöre daha fazla faydalı olmak adına çalışmalar yürüten GPD üyeleri, sektörün birleştirici bir gücü olma yolunda da önemli adımlar atıyor. Sorunlara çözüm ararken birlikte hareket etmenin tüm sektör temsilcilerine fayda sağlayabileceğini düşünen üyeler, bugünkü seçimle 2019’a hızlı başlamış oldu.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin