Gordion’da stiller yarıştı

Gordion Gençlik Festivali’nde blogger Tuğba Kuzdere ve İpekyol Görsel Düzenleme Şefi Burcu Tarko katılımıyla gerçekleşen stil yarışmasında en şık seçilen yarışmacı iPhone 5 kazandı

Gordion’da stiller yarıştı

Gordion Alışveriş Merkezi, Power Grup iştiraki olan Cube Events ile Ankaralı gençler için dinamik bir festival hazırladı. 23 Kasım – 21 Aralık günleri arasında Gordion Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen Gençlik Festivali’nin en dikkat çeken etkinliklerinden biri de stil yarışması oldu.

7’den 70’e tüm ziyaretçilerin katılabildiği stil yarışması oldukça yoğun ilgi gördü. 500 kişinin katılımıyla gerçekleşen yarışmanın 1’incisi iPhone 5 ile ödüllendirildi. Finalde blogger Tuğba Kuzdere ve İpekyol Görsel Düzenleme Şefi Burcu Tarako 2013’ün moda kıyafetlerini ve trendlerini ziyaretçilerle paylaştı.

Ssöyleşinin ardından yarışmanın birincisi açıklandı. Stil yarışmasında 500 kişinin içinde en şık seçilen yarışmacı Cansu Aydoğan, oldukça heyecanlı dakikaların ardından iPhone 5 olan ödülünü Burcu Tarako tarafından teslim aldı.