Gordion AVM Perakende Ödülleri sahiplerini buldu

23 Kasım 2012 Cuma

Gordion Alışveriş Merkezi, Swiss Otel’de çok özel davetlilerin katıldığı harika bir geceye ev sahipliği yaptı

gordion-avm-perakende-odulleri-sahiplerini-buldu

Çok uzun ve heyecanlı bir bekleyişin ardından en iyi operasyon, en iyi sürdürülebilir çevre, en iyi topluluk ilişkileri, en iyi hizmet, en iyi pazarlama, en iyi perakende sunumu, en iyi performans ve en iyiler kategorilerinden oluşan toplam 8 kategoride verilen Gordion AVM Perakende Ödülleri sahiplerini buldu.

Ödüllerini alanlar heyecanlarını ve mutluluklarını tüm davetlilerle paylaştı. Her yıl organize edilecek olan Gordion Perakende Ödülleri için markalar bu ödül töreninin kendileri için bir motivasyon olduğunu ve geleneksel hale gelen bu ödül töreninin kendilerinin performanslarını arttıracağını iletti.

Bu çok özel organizasyonun sunuculuğunu Vatan Şaşmaz yaparken Yonca Lodi ve Orkestrası, canlı performansı ile davetliler gece boyunca şarkılara eşlik edip danslarıyla geceyi renklendirdi.

2012 Gordion AVM Perakende Ödül Alanlar;
En iyi Operasyon – B&G
En iyi Sürdürülebilir Çevre - Cookshop
En iyi Performans - İpekyol
En iyi Perakende Sunumu - Mango
En iyi Topluluk İlişkileri - Lacoste
En iyi Hizmet - Network
En iyi Pazarlama – H&M
En İyiler - Gap


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri