Gökhan Türkmen Armada’da

24 Temmuz 2013 Çarşamba

29 Haziran’da başlayan ve bugüne kadar Göksel, Levent Yüksel, Leyla The Band, Sertab Erener gibi isimleri ağırlayan Armada’da bu kez Gökhan Türkmen sahne alacak

gokhan-turkmen-armadada

"Büyük İnsan" şarkısının Youtube'ta 5 milyon kişi tarafından dinlenmesiyle fark edilen ve "Dön", "Efkarlıyım" şarkılarının da internetten yayılmasıyla albüm çalışmalarına başlayan Gökhan Türkmen; Armada Jolly Joker Yaz Konserleri kapsamında 27 Temmuz Cumartesi günü saat 21.30’da hayranları ile buluşacak.

Gökhan Türkmen konserinin biletleri biletix ve Armada AVM Danışma noktasından alınabilir. Ayrıca 21-27 Temmuz günleri arasında Armada Kart ile 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler 1 kişilik Gökhan Türkmen konser bileti kazanabilecek.

Armada, Eylül ayına kadar devam edecek konserlerde 10 Ağustos’ta Fettah Can, 24 Ağustos’ta Teoman ve 31 Ağustos’ta Duman gibi birçok ünlü isime ev sahipliği yapacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri