Gloria Jean’s yeni şubesiyle Göztepe’de açıldı

Günün her saatinde kahve keyfini artırmayı amaçlayan Gloria Jean’s Coffees, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü karşısında hizmet vermeye başladı

Gloria Jean’s yeni şubesiyle Göztepe’de açıldı

Yeni mağazalar açarak lezzetli aromaları kahve severlerle buluşturan Gloria Jean’s Coffees, yeni  eğitim-öğretim sezonunda da tüm üniversitelilerin yanında olmayı amaçlıyor. Gloria Jean’s Coffees, öğrencilerin yoğun ders programı ve sınav haftalarında, arkadaşlarıyla sıcak kahve eşliğinde zaman geçirmek istediklerinde tercih ettiği en keyifliadres olmaya devam ediyor.

 

Klasik espressolardan espressolu özel karışımlara, aromalı kahvelerden çay çeşitlerine kadar birçok ürünü deneyimlemeye davet eden marka, konforlu oturma ve çalışma alanları ile de oldukça dikkat çekiyor.

 

En kaliteli kahve çekirdeklerinden meydana gelen iki yüze yakın kahve çeşidini, kahve severlere özenle hazırlayan marka, misafirlerinin hem zamandan hem de lezzetten ödün vermeden tatlı bir mola vermesini sağlıyor. Take-away (al-götür) konseptinde hizmet veren marka, mobil uygulaması sayesinde canınız ne zaman kahve çekerse, “hızlı sipariş” seçeneği ile sıra beklemeden kahvenizi size özel olarak hazırlıyor. Ayrıca kullanıcılarına platform üzerindenarkadaşlarını bulup ekleyebilme, sohbet edebilme ve sosyal bir ortam oluşturabilme imkanı da sunuyor.