Giselle kemanıyla büyüledi

18 Şubat 2014 Salı

Sevgililer Günü heyecanını sadece 14 Şubat ile sınırlamayan İzmir Optimum Outlet, etkinliklerini hafta sonunda da devam ettirdi. Türkiye’nin en başarılı elektro keman virtüözlerinden kabul edilen Giselle Tavilson, “Her Yerde Aşk” etkinlikleri kapsamında sergilediği gösteriyle avm ziyaretçilerini büyüledi

giselle-kemaniyla-buyuledi

Programının ilk bölümünde romantik parçalarla izleyicilere duygusal anlar yaşatan Tavilson, ikinci bölümde ise hareketli eserlere yer vererek 7’den 70’e herkesi coşturdu. Kemana hâkimiyetinin yanı sıra sahnedeki danslarıyla göz dolduran ünlü virtüöz, zaman zaman izleyenlerin arasına inerek sempatik tavırlarıyla da tam puan aldı.

Müzik yaşamına ilk adımı kompozitör babası ile atan sanatçı, Hacettepe Konservatuvarı’nda eğitimini tamamlayıp 14 yaşındayken Texas’ta ünlü keman ustası Sue Bear’in öğrencisi oldu. Giselle Tavilson, Türkiye’ye dönüşünün ardından sahne performansları ile keman kariyerinde hızla yükselerek sanat ve eğlence dünyasının aranılan isimlerinden biri oldu. Yurt dışındaki şovlarını da sürdüren müzisyen, İzmir Optimum’daki 1 saatlik performansıyla izleyenlere unutulmaz bir gün yaşattı.

Ziyaretçilerinin etkinliklere gösterdiği yoğun ilginin kendilerini motive ettiğini belirten İzmir Optimum Outlet AVM yöneticileri, İzmir ve Ege halkını, Giselle Tavilson gibi sanatçılarla ve özel gösterilerle buluşturmaya devam edeceklerini kaydetti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri