Gısele Bündchen iç giyim koleksiyonu Türkiye’de

Dünyanın önemli moda ikonlarından Gisele Bündchen ile Ipanema koleksiyonunu Türkiye'ye sunan Twigy, şimdi de Gisele Bundchen’in iç giyim koleksiyonunu Türkiye’ye getiriyor

Gısele Bündchen iç giyim koleksiyonu Türkiye’de

Twigy, Gisele Bündchen’in kendi adıyla tasarladığı iç giyim koleksiyonunu Türkiye’ye getirdi. İç giyim pazarına girerek yeni bir kulvara geçen Twigy’nin Türk kadınlarının beğenisine sunduğu, dünyaca ünlü modelin koleksiyonu da kendisiyle aynı ismi taşıyor: Gisele Bündchen. Gisele, marka yüzü olduğu Hope koleksiyonu için tasarladığı ve kendisinin de giydiği ürünlerden sonra, şimdi de kendi adını taşıyan markasını Türk kadınlarıyla buluşturdu.

Gisele Bündchen markalı ürünlerin yelpazesi de oldukça geniş: Sutyen, g-string, külot, boxer, gecelik, jartiyer takımları, korse, selülit giderici ve inceltici korse, iç giyim aksesuarları, babydoll takımlar, bodyler, atlet ve kalça kaldıran külotlar. Tüm bunların yanı sıra, markanın “Emana teknolojisi” ile üretilen ürünleri ise selülit giderici özelliği taşıyor. Özel bir teknoloji ile üretilen Emana, DNA’sindaki bioaktif kristaller sayesinde uzun kızıl ötesi ışınlarla biostimülasyonu teşvik eden çok özel bir iplik. Bu biostimülasyon, metabolizmayı hızlandırarak selülit dokusunu azaltma ve kas yorgunluklarını giderme özelliğini taşıyor. Bel, karın ve sırt için ideal olan bu ürün ile kadınların vücudunu şekillendiriyor.

Twigy için yeni bir kulvar
Daha önce de dünyanın 1 numaralı top modeli Gisele Bündchen ile Ipanema koleksiyonunu Türkiye'ye sunduklarını belirten Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel, şimdi yine Gisele ile yeni bir işbirliğine adım attıklarını belirterek şunları söyledi: “Twigy için yeni bir kulvar olan iç giyim pazarına giriyoruz. Bu bizi heyecanlandırıyor. Bizim için yeni ve heyecan verici bu kulvara yine Gisele Bündchen ile adım atıyoruz. Altı yıldır işbirliğimiz olan Gisele Bündchen gibi güçlü bir marka ve isim ile bu yeni alanda da birlikte olmamız, yola emin adımlarla çıkmamızı sağlıyor.”