Girişimciler Bursa Kebap Evi’ni keşfediyor

02 Ağustos 2017 Çarşamba

Bursa'nın eşsiz lezzetlerini tüm dünyaya tanıtmaya kararlı olan Bursa Kebap Evi (BKE), kendi işinin sahibi olmak isteyenlere Bursa'nın tarihi lezzetlerine odaklı yatırım fırsatı sunuyor. 4 ülke, 35 il ve 75 şubeye ulaşan Bursa Kebap Evi, franchise ile büyümeye devam ediyor. 2017 yılı için hedefi 15 yeni şube olan BKE yılın ilk yarısında 6 yeni şubenin açılışını yaparak, bir dünya markası yolunda emin ve hızlı adımlarla ilerliyor

girisimciler-bursa-kebap-evini-kesfediyor

Lezzet ve et kalitesi konusunda iddiası ile sektörde rekabet avantajı yakalayan Bursa Kebap Evi, yeni anlaşmalara imza atarak yurt içi ve yurt dışı pazarındaki hızlı büyümesini sürdürüyor. Daha çok AVM'lerde yer alan BKE, yılın ilk yarısında 6 yeni şubenin açılışını yaptı bile. Bursa'nın eşsiz lezzetlerini tüm dünyaya tanıtmaya kararlı olan Bursa Kebap Evi’nin bu yılki hedefi, 15 yeni şube ile en kısa sürede 100 şubeye ulaşmak.

 

Bursa’nın lezzetini şehrinize getirin

 

Kendi işinin sahibi olmak isteyenlere tarihi lezzetlere odaklı bir yatırım fırsatı sunan BKE, “Bursa benim şehrime gelsin, lezzetle kazanayım” diyen girişimcilere “keşfet” diyor. Anahtar teslim şube vererek markanın her bölgede aynı standartlara sahip olmasını sağlayan BKE, yatırımcıya da büyük kolaylıklar sunuyor. Mimarlık ekipleriyle şubenin tümü dekore ediliyor, ödeme seçeneklerinde vade kolaylığı sağlanıyor. Sektördeki en önemli sorunlardan biri olan personel temini konusuna ise BKE Akademi çözüm getirerek şubenin tüm ekibini teorik ve pratik eğitimden geçiriyor.

 

Yatırım maliyeti restoranın yerine, tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle birlikte girişimcilerden franchisebedeli ve royalty bedeli talep ediliyor.

 

Sektörün eleman ihtiyacına da çözüm aranıyor

 

Leziz, temiz, kaliteli ürünleri tüm restoranlarda aynı standartta, aynı ürün ve servis kalitesi ile sunmak önceliği ile hareket eden Bursa Kebap Evi, bu kaliteyi yakalamak için konusunda uzman gıda mühendisleri ile çalışarak; sektörün bu anlamdaki eksiğine de destek oluyor. BKE Akademi ile tüm personele gıda güvenliği, hijyen, kalite, iş sağlığı ve güvenliği, müşteri memnuniyeti gibi eğitimler veriyor.

 

Öncelikli iller Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Ordu

 

Franchise için öncelikli illeri Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Ordu olarak sıralayan Helvacı Grup Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, franchise’ın kısıtlı yatırım bütçesi olan girişimcilere yüksek oranda başarı sağlayan, risklerini minimize eden özel bir sistem olduğunu, gıda sektörünün de franchise sisteminin lokomotifi olduğunu ifade ederek, özellikle yemek işini seven girişimcilere “gelin birlikte büyüyelim” diyerek BKE ailesine katılmaya davet ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri