Gima doğduğu şehirde büyümesini sürdürüyor

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, Türkiye'nin ilk süpermarket zinciri Gima’yı, doğduğu şehir Ankara’da büyütmeye devam ediyor

Gima doğduğu şehirde büyümesini sürdürüyor

Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, Türkiye'nin ilk süpermarket zinciri olan Gima’ya yatırımlarını sürdürüyor. CarrefourSA Süper – Gurme – Mini Satış Direktörü Ayten Engin Erçevik’in katılımıyla Ankara’nın Keçiören ilçesi Aşağı Eğlence semtinde Ankaralıların yoğun ilgisiyle açılan ikinci Gima, 505 metrekare alanı ile taze gıdanın adresi olacak.

 

Gima’yla Ankaralılar arasında duygusal bağ var

Tüketici taleplerini dikkate alarak Gima yatırımlarının devam ettiğini vurgulayan CarrefourSA Süper – Gurme – Mini Satış Direktörü Ayten Engin Erçevik, şöyle konuştu: “Ankaralılar için duygusal bir bağa sahip olan Gima’yı doğduğu şehirde, Ankara’da büyütmeye devam ediyoruz. Gima, geçmişten gelen sıcak bir algıya ve mahalle kültürünü yansıtan alışveriş tarzına sahip. Dolayısıyla bu deneyimi yaygınlaştırarak tüketicilerimize yeniden yaşatmak istiyoruz. Gima, sebze – meyveden taze balığa, süt ürünlerinden şarküteriye, pastadan ekmeğe ve yerel ürünlere kadar tazelikten ödün vermeden, kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesiyle tüketicilerini karşılarken aynı zamanda da uygun fiyat politikasıyla tüketiciler için alışverişin hesaplısı anlamı taşıyor.”