GfK Türkiye’de yönetim değişikliği

03 Ocak 2013 Perşembe

Şirket, Ali Levent Orhun, Elçin Üner ve Elif Kapoğlu ile işbirliğini sonlandırdığını duyurdu

gfk-turkiyede-yonetim-degisikligi

Türkiye’de pazar araştırma sektöründe önemli bir konuma sahip olan GfK Türkiye, faaliyet gösterilen her pazarda yönetimdeki liderlerin GfK’nın vizyon ve değerlerini benimsemesinin büyük önem taşıdığını belirterek, GfK global yönetimi ile ortaya çıkan anlayış farklılıkları nedeniyle, 28 Aralık 2012 tarihi itibariyle Ali Levent Orhun, Elçin Üner ve Elif Kapoğlu ile işbirliğini sonlandırdığını duyurdu.

Söz konusu yönetim değişikliğinin, şirketin müşterileri ve iş ortaklarını herhangi bir biçimde etkilemeyeceği ifade edildi. Türkiye’deki çalışmaların aynı şekilde devam edeceğinin belirtildiği açıklamada, GfK Türkiye’nin tüm dünyadaki üst düzey GfK uzmanlarından oluşan güçlü bir network tarafından desteklendiğinin altı çizildi.

Kaynak: MediaCat


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri