“Gece Pikniği” 3’üncü kez İstanbullularla buluşacak

29 Nisan 2019 Pazartesi

Organizasyonu Yemek.com ve Hybrid tarafından gerçekleştirilen Urban Picnic, İstanbulluları gece pikniği ile yeniden eğlence ve sürprizlerle buluşturmaya hazırlanıyor

gece-piknigi-3uncu-kez-istanbullularla-bulusacak

“Türkiye’nin ilk ve tek gece pikniği” Urban Picnic, 3’üncü senesinde Kemer Country Orman Evi’nde 3-4 Mayıs’ta İstanbullular ile buluşacak. Yeşillikler içinde, festival havasında gerçekleşecek olan ve 5 binden fazla kişiyi ağırlamaya hazırlanan iki gecelik etkinlikte katılımcılar, yapılan ikramlarla onlarca farklı tarz ve mutfaktan yüzlerce farklı lezzeti ek ücret ödemeden ve sınırsız olarak tatma şansı yakalayacak.

 

İstanbul’un merakla beklediği en sevilen etkinliklerden Urban Picnic 3’üncü senesinde daha fazla eğlence ve sürprizle İstanbullularla buluşmaya hazırlanıyor.

 

Kemer Country Orman Evi’nde, doğanın tam içinde geçecek iki akşam boyunca katılımcılar, Türkiye’nin en sevilen restoranlarının sunduğu ikramlarla Türk, İtalyan, İspanyol, Uzakdoğu, Meksika, Lübnan ve Fransız gibi farklı mutfakların yemeklerinden vegan lezzetlere, gastronomik deneyimlerden sokak atıştırmalıklarına ilginç lezzetleri tatma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca iki gece boyunca piknik oyunları, workshoplar ve yarışmaların yanı sıra DJ performansları ve canlı konserlerle de eğlenceye ve dansa doyacaklar.

 

Bu yıl festivalde performanslarıyla katılımcılara keyifli anlar yaşatacak ünlü müzisyenler ise Evrencan Gündüz ve Güntaç Özdemir. DJ performansında katılımcıların dinleyeceği isim ise Mete Style-İst olacak.

 

Piknik örtülerinizi çıkarıp, sepetlerinizi doldurduktan sonra çimlere uzanıp özel lezzetlerin tadını çıkartacağınız son derece keyifli ve eğlenceli bir deneyim için geri sayım başladı! Biletler Biletix’te!Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri