Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları uluslararası bir marka olma yolunda ilerlemeye devam ediyor

15 ilde Franchise sistemi ilerleyen ve 25 şubesi ile hizmet veren, Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları CEO’su H. Burak Ertekin,  firmanın kuruluş hikayesinden bahsederek;  Franchise sistemini, pazar da ki konumunu ve yurt içi- yurt dışı plan ve çalışmalarını açıkladı.  

Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları uluslararası bir marka olma yolunda ilerlemeye devam ediyor

2000’li yılların başında sektördeki eksikliği hissederek, Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları markasını kurmaya karar verdikleri ileten Ertekin, işini doğru, dürüst ve özenle yapmaya çalışan herkes gibi, koyulduğumuz bu yolda zorluklar yaşayarak ancak azim, dürüstlük, titizlik ve globalleşen dünyamıza uyum sağlamak adına yenilik anlayışımızdan ödün vermeden yollarına devam ettiğini dile getirirken sözlerine şu şekilde devam etti:

“İlk günden bu güne Gaziantep baklavasının geleneksel yapısından asla taviz vermedik. Geçmişimizden gelen bu lezzeti kalite ve hizmet anlayışı içerisinde hep daha iyisini yapmaya çalışarak, ülkemiz çapında tanıtmaya özen gösterdik. Bugün hedefimiz, ürünlerimizi daha da zenginleştirerek, ülkemizin her bir şehrinde ve dünyanın dört bir tarafında aynı kalite ve hizmet anlayışı ile Gaziantep baklavasını tanıtmaktır.

Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları firmamızı ilk başta tek işletme olarak yürütürken, bir süre sonra kurumsallaşma adına ve gelen yoğun talep üzerine Franchise verme yolunda ilerlemeye başladık. Bugün 15 ilde, toplam da Franchise sistemi ile çalışan 25 şubemiz ile hizmet vermekteyiz.

Franchise sistemini, üstün hizmet anlayışı ile sunmaya çalıştığımız ürünlerimizin kalite ve lezzetini, şubeleştiğimiz küçük büyük her yerde misafirlerimize aynı standartlarda sunmak adına çok önemli buluyoruz. Zira Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları firması olarak, bizim anlayışımız gelen değerli insanlarımıza, müşteri olarak değil, misafir olarak hizmet sunmaktır. Türk kültür ve geleneğimiz misafirin yeri, her zaman en öncelikli ve baş üstünde tutulacak konumdadır. Hizmetimizde tat olarak Türk geleneğimizi sürdürmeye çalışırken, hitap ettiğimiz insanları da aynı gelenekle misafir tadında ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Aynı zamanda Franchise sistemi ile yalnız misafirlerimizi değil, yatırımcılarımızı da çokça önemsediğimizi ve desteklediğimizi belirtmek isterim. Firmamız, Franchising koşulları ile yatırımcılarına büyük bir destek sağlamakta. Bu nedenle Franchise ve ekonomik yatırım şartlarımız, gıda sektörüne adım atmak isteyen girişimcilerin, firmamızı tercih etmelerini sağlıyor.

Firmamız geniş bir vizyon ve misyona sahip kadrosu ile küreselleşen dünyaya ayak uydurmaya çalışarak, tüm şubelerinde aynı standardı yakalama amacı ile kendi bünyesinde AR-GE kadroları kurmuştur. Yine değerli misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına ürünlerimizin tüm ham maddelerini kendi kontrolümüz altında tedarik etmekteyiz.

Uzun çalışmalar sonucu oluşturulan “know-how” çalışmalarımızı, yatırımcılarımıza uzman ekibimiz tarafından paylaşarak şubelerin daha hızlı ve sağlıklı gelişimini desteklemekteyiz. Bununla birlikte Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları firması olarak, yatırımcılarımızla Franchise sözleşmemizin imzalandığı andan itibaren personel temini, personellerin eğitimi (know-how), tüm sarf malzemelerinin temini, sözleşme süresince devam eden reklam ve PR çalışması desteklerimiz verilmektedir. Aynı zamanda firma olarak, şubelerimizde devamlı olarak gerçekleştirdiğimiz denetlemelerle, tüm şubelerimiz de  ürün ve hizmet kalitemizi aynı standartlarda tutmaya özen göstermekteyiz. Haliyle tüm bu çalışmalarımızla birlikte firma olarak , profesyonel yönetimi, tecrübeli kadrosu ve kurumsal yapısı ile yatırımcılara güven vererek, oldukça kârlı bir iş olanağı sunuyoruz.

Bu anlamda elbette bizler de yatırımcılarımızın marka değerimizin korunması ve geliştirilmesi noktasında ekibimizle birlikte hareket etmesini önemsiyoruz. Gıda sektörünün gerektirdiği uzun süreli çalışma koşullarına, markamızın kırmızı çizgisi olan hijyen kuralları, sağlıklı hammadde ve ürünlerinin sunumu ile misafirlerimizin memnuniyeti gibi kurallara azami ölçüde riayet edilmesi yatırımcılarımızdan öncelikli beklentimizdir.

         

Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları uluslararası bir marka haline gelerek, aranan tatlardan olmaya yönelik çalışmalarını emin adımlarla yürütmeye devam ediyor

Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları firması olarak, ülkemizin her bir köşesinde olduğu gibi dünyanın her yerinde, gıda sektörümüzde en başlarda gelen baklava kültürümüzü en kaliteli şekilde hizmete sunmak, en büyük hedeflerimizden biri. Bu anlamda gerek AR-GE çalışmalarımız gerekse yurtdışında bulunan yabancı yatırımcılarla görüşmelerimiz uzun süredir devam etmektedir. Her ne kadar yurt dışında şube açılışımız henüz mevcut olmasa da, Almanya, Japonya ve Fransa ülkeleri başta olmak üzere bir çok ülkeye baklava ihracatımız mevcuttur, yani diyebiliriz ki henüz şube olarak faaliyette bulunmasak da, lezzetimizi ülkemiz sınırlarının dışına tali şubelerle anlatmaya çoktan başladık. Önümüzdeki yıllarda firma olarak birçok ülkede şubeleşerek markamızın uluslararası bir marka haline gelerek aranan tatlardan olmaya yönelik çalışmalarımızı emin adımlarla yürütmekteyiz.

Mağazalarımıza gelen herkesin kendini evinde hissedebileceği, müşteri değil, misafir olarak karşılanacakları mekanlar kurmak, baklava geleneğimizi üstün hizmet anlayışı ve kalitesi ile sunmak ve her zaman birinci sınıf malzeme kullanma sözü vererek, başta ülkemizde olmak üzere tüm dünyada kaliteden ödün vermeden büyüme,  bizim için en büyük öncelik olup; bu yolda dürüstlük, sabır, tevazu, ve azimle yılmadan uzun soluklu hizmet vermeyi diler, herkese sağlıklı, huzurlu ve baklava tadında günler dileriz.” dedi.