Ertuğrul Sağlam: Markanın kaliteli ve bana hitap etmesi tercihimdir 24 Kasım 2015 Salı

Sevgi Yalçın / 2009-2010 sezonunda Bursaspor’u şampiyon yaparak bir tarih yazan başarılı teknik direktör Ertuğrul Sağlam, tarih yazdığı Bursaspor’la tekrar buluştu. Başarılı hocayla, futbolu, hedeflerini ve perakendeyi konuştuk

1

Çok heyecan verici ve yoğun duyguların yaşandığı bir imza töreniyle yeniden Bursaspor’a kavuştuk. Bursaspor ile bizim ilişkimiz, alışılagelmiş bir kulüp- teknik direktör ilişkisinden farklı. Bursa’dan uzak kaldığımız günlerde çok kuvvetli bir bağ ile aslında hiç kopmadığımızı söyleyebilirim. Bu doğrultuda yeni başarılara yürümek için sabırsızlandığımı da ifade etmek isterim. Tabi bu başarı her defasında anlatmaya çalıştığımız gibi ancak birlik ve bütünlük sağlanırsa ulaşılabilecek bir şey.


2

Yeni bir kadro oluşturmak durumunda kaldık. Geçen sezon ilk 11’den 8 arkadaşımız aramızdan ayrıldı. Çok sayıda transfer yaptık. Kabul edelim ki oyuncu grubunu bir araya getirip, takım ruhunu oluşturmak için biraz zamana ihtiyacımız var. Bu doğrultuda daha çok çalışmalıyız. Ancak bir gerçek daha var ki, şehrimizin, camiamızın bizden ne beklediğinin farkındayız. Bu takım sezonun sonunda mutlaka sevenlerini mutlu edecek bir yerde bitirecektir ligi. Avrupa kupalarına katılma alışkanlığımızı sürdürmeliyiz.


3

Taraftarların desteklediği takımın resmi ürünlerine ulaşması için artık olmazsa olmaz bir konu bu. Sadece maça gidip 90 dakika tezahürat yapmak takıma destek anlamında yeterli değil maalesef. Bu doğrultuda kulüpler adına mağazalaşmak çok önemli. Bir vizyon… Taraftar ihtiyaçlarına cevap verecek ürün çeşitliliği ve kalitesine kavuşmak ayrıca önemli bir iş bu mağazalar için.


4

Genelde tesislerde olduğumuz için çok fazla alışveriş şansımız olmuyor. Ama tercihim doğal ürünler. Köy hayatını hep çok sevmişimdir. Boş vakitlerimde sık sık gittiğim köyler var orada sağ olsun dostlarımızın ikramları da bizi çok mutlu ediyor.


5

Gıda konusunda belirttiğim gibi doğal ürünler her zaman tercih sebebim.


6

Antrenman ve kamp dönemlerinde zaten spor giyinmek durumundayız. Bunun dışında tercih ettiğim markalar var tabi… Önceliğim kaliteli ve rahat olması. Çok abartılı ve gösterişli kıyafetleri pek tercih ettiğim söylenemez. Spor adamı olarak biraz daha rahatlık öncelik oluyor bizler için.


7

“AVM’ler sosyalleşme alanı” Boş vakitlerimizde zaman zaman gidiyoruz alışveriş merkezlerine. Bursa bu açıdan oldukça zengin bir kent... Gerek alışveriş gerekse yemek konusunda pek çok alternatif bulabiliyoruz. Ayrıca insanlarla kaynaşmak ve sosyalleşmek anlamında da keyif alıyorum AVM’lerden.


8

Mümkün oldukça katkı koyabileceğim sorumluluk projelerinde yer almaya çalışıyorum. Bizim toplumsal duyarlılığımızı da göstermemiz gerektiğine inanıyorum. Yardımımız dokunursa, ihtiyacı olan insanlara ulaşabilirsek ne mutlu bize.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri