Fresh’n Soft’tan yeni ürün

Fresh’n Soft, Premium Makyaj Temizleme mendillerini artık kapaklı paketi ile kullanıcılarına sunuyor. Normal/karma ve kuru/hassas ciltler için geliştirilen 2 ürün seçeneği ile cildi korurken, kapaklı yeni paketi sayesinde pratik ve hijyenik bir makyaj temizleme deneyimi sunuyor

Fresh’n Soft’tan yeni ürün

Fresh’n Soft, papatya özlerinin sağlık ve güzelliğe olan tüm olumlu etkilerini makyaj temizleme mendilleriyle birleştirdi. Papatya özünün yanı sıra, içeriğindeki zeytinyağı özleri sayesinde cildin doğal nem dengesine katkıda bulunurken, cildin esnekliğinin korumasına yardımcı oluyor. İçerisindeki vitaminler sayesinde yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor. 

Fresh’n Soft’un kuru/hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği makyaj temizleme mendili ise içeriğindeki jojoba yağı ve aloe vera özü sayesinde cilt kuruluğunu ve hassasiyetini gidermeye yardımcı olurken, cildi besliyor ve nemlendiriyor.

Yaşlanma karşıtı vitaminler içeren özel formül
Fresh’n Soft’un normal/karma ve kuru/hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği makyaj temizleme mendilleri; vitaminlerle zenginleştirilmiş formülü ile cildin pürüzsüz, esnek ve ipeksi bir yapıya kavuşmasına imkan veriyor, kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor ve yorgun cilt hücrelerini canlandıran ektraktleri sayesinde, cildin dayanıklılığını artırıyor.

Fresh’n Soft Premium Makyaj Temizleme Mendilleri, etkili formülü ve petek dokulu yüzeyi sayesinde boyun ve göz bölgesini tek bir adımda temizleyerek, cilde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Alkol, boya maddesi ve paraben içermeyen formülüyle cildinizi temizlerken, teninize canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.