Freşa’dan yepyeni bir lezzet Ananaslı Maden Suyu

Freşa’dan yepyeni bir lezzet Ananaslı Maden Suyu

Meyve aromalı maden suyunun öncüsü Freşa, Fresher serisine yeni bir lezzet daha ekledi; ‘’ Fresher Ananaslı Maden Suyu’’. Doğal maden suyu ve ananasın buluşması ile hazırlanan Fresher Ananas ferahlatıcı bir tat olarak raflarda yerini aldı. Pancar şekerinden üretilen Fresher Ananas, doğal maden suyu keyfini ananas lezzetiyle birlikte yaşamak isteyenlerin tercihi olacak.

 

Freşa, dünyanın en sağlıklı ve yararlı içeceklerinin başında gelen maden suyunu meyve suyu ile buluşturarak daha da sağlıklı bir hale dönüştürdü. Freşa Fresher Ananas, damaklara sunduğu lezzetinin yanı sıra içinde Vitamin B6, folik asit, biotin, B12 gibi vitaminler de yer alıyor. İçeriğinde yer alan vitaminler günlük vitamin ihtiyacınızın % 15’ini de karşılıyor. Lezzeti ve sağlık açısından yararları ile tercih edilen ananas, sindirim sisteminin en iyi dostudur. Aynı zamanda dengeli beslenmenin korunmasında da yardımcı olan ananas, kalsiyum, potasyum, C vitamini, karbonhidratlar, ham lif, su ve farklı mineraller barındırıyor.

 

Freşa’nın şık tasarımlı şişesinde sunulan Fresher’ın ayrıca Yeşil Elma, Mandalina, Kavun, Limon ve Çilek çeşitleri de bulunuyor.