Forum Trabzon yeni yılda ışıl ışıl

Forum Trabzon yeni yıl heyecanını ziyaretçilerine doyasıya yaşatıyor. Forum Trabzon, tamamen yenilenen yılbaşı dekorasyonuyla ziyaretçileri büyülüyor. Ayrıca yeni yıla özel Green Box eğlence stüdyosu ile sevdiklerinize yeni yıl mesajı yollama fırsatı da sunuyor

Forum Trabzon yeni yılda ışıl ışıl

Forum Trabzon birbirinden güzel yeni yıl süsleri ve ışıl ışıl dekorasyon konseptiyle ziyaretçilerini karşılıyor. Forum Trabzon’un girişinde yer alan 5 metre yüksekliğindeki sarı renkli özel işlemeli çam ağacı ziyaretçilere içeri girdiği anda yeni yılın büyüleyici havasını yaşatıyor.

Forum Trabzon dış cephe süslemelerinde LED ışık ve kontür uygulaması için  2 bin 500 metre beyaz hortum LED kullandı. Ayrıca otopark havalandırma fanlarını 10 metre uzunluğunda ışık seli ile süsledi. Forum Trabzon’un siluetini ortaya çıkaran fener ise yeniden aydınlatıldı.

Forum Trabzon, iç cephede kullandığı sarı ışıklarla ziyaretçilerini yepyeni bir konseptle buluşturuyor. Süslemeleri ile ziyaretçilerine eğlenceli bir alışveriş keyfi sunan Forum Trabzon’un galeri boşluklarında büyük, işlemeli sarı renkli toplar ve yaklaşık 2 bin metre sarı ışık seli dikkat çekiyor.

Forum Trabzon yeni yıla özel keyifli bir etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. 28, 29 ve 30 Aralık günleri arasında Forum Trabzon’a giden ziyaretçiler profesyonel bir video sahibi oluyor. Green Box eğlence stüdyosunun sihirli yeşili ile akrobasi uçağı kullanabilir ve en kahraman ninja olabilirsiniz. Ayrıca Çin Seddi’den başlayıp Londra’da biten bir dünya turuna çıkabilir ve yeni yılda bu ülkelerden sevdiklerinize en güzel yeni yıl mesajını kaydedip hediye edebilirsiniz.