Forum Trabzon 23 Nisan’ı özel etkinliklerle kutlayacak

Forum Trabzon, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekleştireceği birbirinden eğlenceli etkinliklerle minik misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 20 Nisan Cuma günü 3’üncü Geleneksel Satranç Turnuvası’nı düzenleyen Forum Trabzon, 23 Nisan gününde de çocuk markalarının defilesine ve okulların sahne gösterilerine ev sahipliği yapıyor

Forum Trabzon 23 Nisan’ı özel etkinliklerle kutlayacak

Trabzon ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşku dolu etkinliklerle kutluyor.

 

20 Nisan Cuma günü saat 10.00’da 3’üncü Geleneksel 23 Nisan Satranç Turnuvası düzenlenecek. “Yaşları küçük, hamleleri büyük” sloganıyla düzenlenen yarışmaya 2011 ve öncesinde doğan toplam 120 sporcu katılacak. Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) lisansına sahip, 2017-2018 yılı vizesi yapılmış satranç oyuncularının katıldığı yarışmanın kazananları sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

 

Forum Trabzon 23 Nisan gününde ise saat 14.30’da çocuk markalarının defilesi ve okulların sahne gösterilerinin yer aldığı coşkulu bir kutlamaya ev sahipliği yapacak. Gösterinin finalinde ise satranç turnuvasının kazananlarına ödülleri takdim edilecek.