Forum Kapadokya ziyaretçileri sürprizlerle dolu bir gün geçirdi

11 Mart 2014 Salı

Forum Kapadokya, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü eğlenceyle dolu dolu geçti. Yarışma parkuru ve çalışma atölyesinin yer aldığı etkinliğe katılan kadınlar, çeşitli sürprizlerle dolu hediyeler kazandı

forum-kapadokya-ziyaretcileri-surprizlerle-dolu-bir-gun-gecirdi

Forum Kapadokya, Kadınlar Günü’nü Yarışma Parkuru ve Lavanta Keseleri Atölyesiyle hem eğlendirdi hemde çeşitli hediyeler kazandırdı. 8 Mart’ta Forum Kapadokya’da kurulan yarışma parkuruna giden kadınlardan, günlük yaşamda üstesinden gelebilecekleri işleri en kısa zamanda yapmaları istendi.

Etkinlik alanında saat 15.00’te başlayan etkinliğe, kadınlar kendilerine verilen işleri en hızlı şekilde yapmak için ter döktü. Parkuru en kısa sürede tamamlayan ilk üç kadın katılımcı hediyeler kazandı.

Bir diğer etkinlik olan Lavanta Keseleri Atölyesi’nde ise kadınlar şık ve renkli lavanta keseleri yaparak kendilerini ödüllendirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri