Forum İstanbul’dan organik yılbaşı süslemeleri

Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi Forum İstanbul, organik malzemeden üretilen yılbaşı dekorasyonu ile ziyaretçilerine özel bir atmosferde alışveriş yapma imkânı sunuyor

Forum İstanbul’dan organik yılbaşı süslemeleri

Forum İstanbul’un bu yılki yılbaşı dekorasyonu geçen yıl olduğu gibi altın gümüş ve kırmızı renkleri hem Forum İstanbul’un sıcak ortamını hem de yeni yılı karşılamanın heyecanını yansıtıyor. Hazır Noel temalarını kullanmak yerine, gelenekselin modern biçimde yeniden yorumlanması ile hazırlanan yılbaşı dekorasyonunda, klasik yılbaşı ağacına alternatif olarak kullanılan kristal taşlarla bezeli zarif ışıklı konik ağaçlar dikkat çekiyor.

Organik yılbaşı süsleri
Forum İstanbul’un özel yılbaşı dekorasyonunda dünyada yeni trend olarak yılbaşı süslemesinde kullanılan organik malzemeler öne çıkıyor. Ana malzemesi selüloz olan organik dekorlar aynı zamanda doğal lifler içeriyor. Geri dönüşüm özelliğine sahip organik ürünlerde kullanılan aydınlatmada çevreci ışık kaynağı LED’lerden oluşuyor.

Forum İstanbul ışıl ışıl
Özel yılbaşı dekorasyonu ile yeni yıl alışverişine renk katan Forum İstanbul’un ışıl ışıl yılbaşı
süslemesi için toplam 80o bin adedi aşkın LED çip kullanıldı. Bu da sadece 250W değerinde 5 adet halojen projektör kullanımına eşit enerji harcıyor. Dekorasyonda çeşitli tonda ışıkların yanı sıra kırmızı, altın ve gümüş tonlarında sitilize avizeler ve çam ağacı figürleri de kullanıldı.