Forum Çamlık’ta sağlıklı günler

Forum Çamlık’ın sağlıklı bir yaşam için Denizli halkını bilgilendirme ve bilinçlendirme amacıyla düzenlendiği Sağlık Günleri, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen etkinlikte, uzman doktor ve diyetisyenler, güzellik ve sağlık üzerine merak edilen soruları cevapladı

Forum Çamlık’ta sağlıklı günler

Forum Çamlık’ın Dolphinmed Sağlık Polikliniği işbirliğiyle gerçekleştirdiği Sağlık Günleri, uzman doktor ve diyetisyenler ile Denizli halkını bir araya getirdi. Keyifli bir atmosferde gerçekleşen etkinlik boyunca Forum Çamlık, sağlıklı bir yaşam sürmek ve obezite ile mücadele etmek isteyen çok sayıda kişiyi ağırladı.

Tüm dünyanın büyük önem verdiği obeziteye karşı farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen etkinlikte sağlık ve güzellik stantları da büyük ilgi gördü. Ücretsiz şeker ölçümü ve cilt analizi yaptıran katılımcılar; sağlıklı yaşam, spor ve güzellik ile ilgili merak ettiklerini uzman kişilere sorma fırsatı yakaladı. Estetik cerrahiden çocuklarda beslenmeye kadar uzanan konu yelpazesi kapsamında çeşitli bilgiler verildi.

Bilgilendirici ve keyifli etkinliklerine Sağlık Günleri ile bir yenisini ekleyen Forum Çamlık, etkinliğe özel olarak bir hediye çeki kampanyası düzenledi.

Etkinlik, ziyaretçi sayısında yüzde 12 artış sağladı
Etkinliğin gerçekleştiği günlerde yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yapan Forum Çamlık’ta ziyaretçiler hem sağlıklı yaşamın sırlarını öğrendi hem de bir arada keyifli 3 gün geçirdi.