Forum Bornova çocuk olmanın keyfini sunacak

16 Nisan 2018 Pazartesi

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minik misafirlerine özel 23 Nisan etkinliklerine hazırlanıyor. Sihirbaz, Vefvef ve Baybalon gösterilerinin yanı sıra Çocuk Kulübü’nde Borni ve arkadaşları bu yıl da bayram sevincini doyasıya yaşatacak

forum-bornova-cocuk-olmanin-keyfini-sunacak

İzmirli çocukların her yıl heyecanla beklediği Forum Bornova 23 Nisan kutlamaları, bu yıl yine dopdolu bir program sunuyor. 21 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te Sihirbaz Ahmet Küçükdoğan’ın gösterisiyle başlayacak etkinlikler, üç gün boyunca miniklere keyifli saatler yaşatacak.

 

Çocuk komedyeni Vefvef’in komedi ve sihir gösterileriyle eğlenceli vakit geçirecekler. 22 Nisan saat 14.00’te ve 23 Nisan saat 16.30’da Forum Bornova amfi tiyatroda çocuklarla buluşacak. 21 Nisan Cumartesi ve 22 Nisan Pazar günleri saat 16.30’da ve 23 Nisan Pazartesi günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek özel Baybalon şovda, minikler balonların neşeli dünyasıyla tanışacak.

 

Forum Bornova Çocuk Kulübü, bu yıl Borni ve arkadaşları ile oyunlara 21 Nisan günü başlıyor. Her yaştan ziyaretçi Bili ile merak edip, Ceni ile dans edip şarkı söylecek, Keni ile şakalar yapıp, Borni ile tekerlemeler eşliğinde oyunlar oynayarak eğlenecek. Çocukları aileleriyle oyunlara davet eden Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinlikleri, hem eğlendiriyor hem de unutulmaz anılar yaratıyor. Forum Bornova Çocuk Kulübü oyunları da 21, 22 ve 23 Nisan günleri saat 15.15’te çocukların beğenisine sunulacak.

 

ForumBüs’te eğlence rengarenk tişörtlerle devam ediyor!

21-22 ve 23 Nisan günleri miniklere özel tasarlanan ForumBüs'te gerçekleştirilecek tişört boyama atölyesi, 4-8 yaş arasındaki çocuklara birbirinden güzel desenleri boyama imkanı sunacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri