Forum Ankara’da Şubat ayı indirim ayı

07 Şubat 2014 Cuma

Forum Ankara Outlet’te indirim ve kampanyalar, hediyeler Şubat ayı boyunca ziyaretçileri bekliyor. Üstelik Forum Ankara Outlet’ten muhteşem bir Jeep Compass kazanmak için hala şans var

forum-ankarada-subat-ayi-indirim-ayi

Forum Ankara Outlet, kısa Şubat ayında alışveriş ve eğlence keyfini hediyeler, indirimler ve eğlenceli kampanyalarla uzatıyor. Forum Ankara Outlet, her çarşamba ve perşembe günü sadece Forum Ankara Outlet’e özel ekstra indirimlerle alışveriş keyfini ikiye katlıyor.

Forum Ankara Outlet ziyaretçilerini 12-13 Şubat’ta Derimod’da, 19-20 Şubat’ta Collezione’da ve 26-27 Şubat’ta Hummel’da ekstra indirimler bekliyor.

Çadır Günleri yine dopdolu
Ankara’da ilk kez gerçekleştirilen uygulamayla her hafta bir markayı, açık otoparkta kurulan çadırda, ekstra indirim ve sürprizlerle ziyaretçileriyle buluşturan Forum Ankara Outlet, şubat ayında iki yeni konuğu ağırlıyor.

Forum Ankara Outlet Çadır Günleri’nde 6-18 Şubat günleri arasında ziyaretçilerle buluşacak Koray markalı ve 20 Şubat-4 Mart günlerinde Derimod markalı ürünler, Çadır Günleri’ne özel büyük indirimlerle satışa sunulacak.

Sevgilinize bir hediye de Media Markt’tan
Forum Ankara Outlet Media Markt mağazası, Sevgililer Günü hediye kampanyası kapsamında 10-16 Şubat günleri arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine saç şekillendirici; bin TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine ise epilasyon aleti hediye ediyor.

Moda Sokağı, indirim ve fırsat dolu
Forum Ankara Outlet Moda Sokağı’nın sevilen markalarından B.SS,D ve Demstock’da 14-16 Şubat günleri arasında ziyaretçileri sürpriz indirim ve fırsatlar bekliyor. Sadece bu tarihlere özel B.SS,D’de kış ürünlerinde yüzde 50+yüzde 40 indirim uygulanacak ve Beymen markalı erkek gömlekler 39.90, erkek ceketler 129.90, erkek kabanlar 199.90 TL’den satışa sunulacak. Demstock’da ise lüks ürün gruplarında yüzde 50+yüzde 20 indirim geçerli olacak; Guess markalı erkek gömlekler 79.90, kadın pantolonlar 89.90, kadın bluzlar 69.90 TL’den moda severlerle buluşacak.

Üstelik kampanya süresince B.SS,D ve Demstock mağazalarından 500 TL üzeri alışverişinize 50 TL değerinde hediye çeki kazanabilirsiniz.

Forum Ankara Outlet’te sportif fırsat haftası
Forum Ankara Outlet Puma, Hummel ve Vepa Outlet Market mağazalarından 17-23 Şubat günleri arasında 250 TL ve üzeri alışverişlerinize 40 TL değerinde hediye çeki kazanarak, bahar aylarına sportif bir başlangıç yapabilirsiniz.

Eğlencenin yeni merkezi: Funnivarium
Forum Ankara Outlet’te 20 Ocak-23 Şubat günleri arasında 30 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Forum Ankara Outlet’in yeni eğlence merkezi Funnivarium Eğlence Akvaryumu’nda geçerli 10 TL değerinde eğlence kartı kazanacak. Atlıkarıncadan salıncağa, çarpışan otodan helikoptere kadar eğlenceli birçok seçenek sunan Funnivarium Eğlence Akvaryumu, çocukların yeni buluşma noktası olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri