Forum Ankara TRT Çocuk kahramanları ile minik hayranlarını bir araya getiriyor

14 Kasım 2019 Perşembe

TRT Çocuk’un sevilen kahramanları ara tatilde Forum Ankara’da minik hayranlarını bekliyor. İbi ve Tosi’nin yanı sıra Pırıl ve dostlarının katılacağı bu renkli sahne şovuna tüm minik ziyaretçiler davetli.

forum-ankara-trt-cocuk-kahramanlari-ile-minik-hayranlarini-bir-araya-getiriyor

Çocukların severek izlediği çizgi film İbi ve Tosi, 16-20 Kasım tarihleri arasında hergün 14:00–16:00 ve  18:00 saatlerinde üç farklı seansta gerçekleşecek etkinlikler ile Forum Ankara Outlet’te küçük hayranlarıyla buluşuyor.

 

Karşılaştıkları sorunlara matematik ve fen bilgilerini kullanarak çözümler üreten ve çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan İbi ve Tosi gösterisi; özel dekoru ve sahne şovlarıyla 16-20 Kasım tarihleri arasında Forum Ankara Outlet’te minik izleyiciler ile buluşacak.

 

Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlikte çocuklar “İbi ile Tosi” ile birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme fırsatını yakalayacak.

 

Ara tatilin bir diğer sürprizi ise yine TRT Çocuk’un sevilen kahramanı Pırıl, Forum Ankara Outlet’te minik misafirleriyle buluşması olacak. Pırıl dostlarının da yardımıyla matematiğin eğlenceli dünyasını keşfe çıkacak. 21-24 Kasım tarihleri arasında her gün 14:00 - 16:00 ve 18:00 saatlerinde üç farklı seansta gerçekleşecek etkinliğe tüm çocuklar davetlidir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri