Forum Ankara İstanbul Muhafızları’nı ağırlayacak

Çocukların beğenerek takip ettiği İstanbul Muhafızları’nın meşhur karakterleri, Forum Ankara’da çocuklarla buluşuyor

Forum Ankara İstanbul Muhafızları’nı ağırlayacak

Teknoloji ve moda sektöründen yerli ve yabancı markaların bulunduğu seçkin mağaza karmasını outlet konseptiyle sunan Forum Ankara, 7-10 Eylül günleri arasında tüm Ankaralı çocukları İstanbul Muhafızları’yla buluşmaya bekliyor.

 

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden İstanbul Muhafızları’nın karakterleri, etkinlik boyunca her gün saat 13.00 – 18.00 arasında söyleşiler, şarkılar, danslar ve fotoğraf çekimi aktiviteleri için Forum Ankara’da olacak. Ücretsiz düzenlenen bu etkinliklere tüm Ankaralı çocuklar davetli.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ ve TRT Çocuk iş birliğiyle hazırlanan “İstanbul Muhafızları” çizgi dizisinde, Mehmet, Zeynep, Ali ve Elif karakterleri İstanbul'un tarihi eserlerini çocuklara tanıtmanın yanı sıra tarihi eserleri korumayı, mahalle kültürünü ve birliğin gücünü de öğretiyor. Atletik ve girişken Mehmet, araştırmacı ve bilgili Zeynep, ürkek ama hayalci Ali ve sportmen Elif'ten oluşan İstanbul Muhafızları’nın, tarihi eserlere zarar vermek isteyen Gürgen ve Azmi isimli karakterleri etkinlik boyunca Forum Ankara’da olacak.