Forum Ankara hediye makinesiyle eğleniyor

24 Ağustos 2015 Pazartesi

Forum Ankara Outlet, Hediye Makinesi ile ziyaretçilerinekeyifli dakikalar yaşatıyor

forum-ankara-hediye-makinesiyle-egleniyor

Forum Ankara Outlet, hem eğlendiren hem kazandıran etkinliklerine, televizyondan tablete çok sayıda hediyeden birini kazandıran Hediye Makinesi ile devam ediyor.

22-30 Ağustos günleri arasında tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Ankara Outlet ziyaretçileri, alışveriş merkezine kurulacak dev Hediye Makinesi’ne girerek sürpriz hediyelerin sahibi olma fırsatını yakalıyor.

İki kişilik ekiplerin katıldığı bu renkli aktivitede, bir kişi Hediye Makinesi’ndeki kıskaca bağlanıyor, diğer kişi ise ekip arkadaşını dışarıdan kumanda ile kontrol ederek hediye havuzunda kazanmak istedikleri hediyeye doğru yönlendiriyor.

Küçük ev aletlerinden, mutfak gereçlerine kadar onlarca sürpriz hediyenin sahibini bulduğu Hediye Makinesi’nde Forum Ankara Outlet ziyaretçileri katılım için uzun kuyruklar oluşturuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri