Forum Ankara alışverişleriyle herkes kazanacak

06 Eylül 2017 Çarşamba

Ankara’nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, 8-17 Eylül günleri arasında herkesi fırsat yüklü bir alışveriş deneyimine davet ediyor

forum-ankara-alisverisleriyle-herkes-kazanacak

Teknoloji ve moda sektöründen yerli ve yabancı markaların bulunduğu seçkin mağaza karmasını outlet konseptiyle sunan Forum Ankara, “alışverişte kazanmayan kalmasın” diyor.

 

8-17 Eylül günleri arasında Forum Ankara Outlet mağazalarından en fazla 2 fiş ya da fatura ile toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, anında 20 TL yüklü Forum Ankara Outlet Card sahibi olacak. Forum Ankara Outlet Card, alışveriş merkezindeki Mastercard üyesi tüm mağazalarda geçerli olacak.

 

Forum Ankara Outlet Card sahibi ziyaretçiler, hem Forum Ankara’nın tüm kart kampanyalarından faydalanabilecek hem de Forum Ankara Outlet’in yakın zamanda işbirliği içinde olacağı kurumlarda özel indirimlerin sahibi olabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri