Perakende PageSkin

FOREO’nun en trend cilt bakımı ürünleri Boyner’de

FOREO’nun en trend cilt bakımı ürünleri Boyner’de

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, kozmetik alışverişinin en keyifli adresi Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de kozmetik severlerle buluşuyor. Cilt bakımına özen gösterenler, FOREO’nun en çok tercih edilen Luna Play, Luna 2, Luna mini 2, Luna Ufo’yu ve daha çok birçok ürününü taksitli ödeme fırsatıyla alabiliyor.

Zengin kozmetik koleksiyonu ile lüks kozmetik sektörünün lideri olan Boyner, son günlerde kadın, erkek herkesin cilt bakımında sözünü ettiği bir marka haline gelen FOREO ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor. Kozmetik dünyasında ses getiren ve tüm kullanıcılarda olumlu etki bırakan cilt bakım markası Foreo serilerinden; minik ve güçlü sonik yüz temizleme ve masaj cihazı Luna Play, yaşlanma karşıtı yüz temizleme cihazı Luna 2, cilt bakımı hassasiyetini bir sonraki seviyeye taşıyan UFO teknolojisi ile yüz bakımı rutininde bir devrim yaratan Luna Ufo akıllı maske terapisi cihazları taksitli alabilme fırsatıyla Boyner’de müşterilerin beğenisine sunuluyor.

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun akıllı maske cihazı Ufo ve Shimmer Freak ile kullanılan Matte Maniac, Glow Addict, Call It a Night, H2Overdose ve Make My Day maskeleri de Boyner’de avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

En çok tercih edilen ve sevilen dünyaca ünlü 120'den fazla markanın saç ve vücut bakım ürünlerini, makyaj setlerini, güneş ürünlerini ve parfümlerini güzelliğine ve bakımına önem verenlerle buluşturan Boyner, kozmetik dünyasının en trend ürünlerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin