Fora Zeytin'den erken hasat zeytinyağı

13 Kasım 2019 Çarşamba

Fora Zeytin, hasat başında ülkemizin en kaliteli zeytinlerinden elde ettiği meyvemsi aroması ve yoğun lezzeti ile ön plana çıkan “erken hasat filtresiz zeytinyağını” tüketicilerin beğenisine sunuyor.

fora-zeytinden-erken-hasat-zeytinyagi

Zeytin hasadının başlamasıyla birlikte Fora Zeytin, Eylül ve Ekim aylarında toplanan zeytinlerden ürettiği natürel sızma zeytinyağını özel lezzetler arayan tüketicilerle buluşturuyor. Erken hasat zamanında yeni yeni yağlanmaya başlayan zeytinler, soğuk sıkım tekniği ile zeytinin en saf hali zeytinyağına dönüşüyor.

 

Mevyemsi aromasını korumak için filtre edilmeden paketlenen zeytinyağı, hafif bulanık yapısı ve yoğun lezzeti ile ön plana çıkıyor.

 

Sınırlı sayıda üretilen erken hasat filtresiz zeytinyağları, shop.forazeytin.com.tr adresi ve Fora Zeytin fabrika satış mağazalarında satışa sunuldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri