Fora Zeytin online mağazasını hizmete açtı

Fora Zeytin’in kaliteli ve lezzetli zeytinleri, şimdi online mağazasında. Bir tık ile ulaşabileceğiniz Fora Zeytin’in geniş ürün yelpazesi, açılış dönemine özel indirimli fiyatlarla satışta

Fora Zeytin online mağazasını hizmete açtı

Besleyici olmasının yanı sıra içerdiği vitaminler ile sağlık deposu olan zeytin ve zeytinyağı, sabah kahvaltısından akşam yemeğine tüm öğünlerin vazgeçilmezi. Sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilen yüksek kaliteli zeytinlere ulaşmak ise artık daha kolay.

 

Türkiye’nin en iyi zeytin yetiştiren bölgelerinden seçtiği yüksek kaliteli zeytinleri bugüne kadar Türkiye’nin önde gelen marketlerinde tüketiciler ile buluşturan Fora Zeytin, tüm çeşitleriyle online mağazasını hizmete açtı. Dünyanın en büyük entegre tesisinde üretilen birbirinden farklı ürün gamındaki sele, yağlı salamura, az tuzlu, çizik, kırma, biberli, kokteyl çeşitlerindeki siyah ve yeşil zeytinin yanı sıra zeytin ezmesi, dilimli zeytin ve zeytinyağı çeşitleri de Fora Zeytin’in online sayfasında satışa sunuldu.

 

Türkiye’nin dört bir yanından, Fora Zeytin’in ürünlerini istediğiniz an, taşıma zahmeti olmadan, güvenli ödeme seçeneği ile uygun fiyatla ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Fora Zeytin, online mağaza açılışını zeytin severler ile kutluyor. Açılış dönemine özel tüm zeytin çeşitlerinde yüzde 10, zeytinyağı çeşitlerinde yüzde 5 indirim siteden alışveriş yapanları bekliyor. Ayrıca 100 TL üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsiz.