Perakende PageSkin

FLO’dan sokağın dinamizmine stil katan yeni sezon koleksiyonu

FLO’dan sokağın dinamizmine stil katan yeni sezon koleksiyonu

Farklı tarzları, rengarenk seçenekleri, şıklığı ve rahatlığıyla stilini hareketlendirmek isteyenlerin bu sezon da en favori ayakkabısı sneakerlar! FLO, kadın sneaker seçenekleriyle her gardırop için zamanın ruhunu yakalayan alternatifler sunuyor!

 

Sokak modasının en havalı parçalarından biri olan sneakerlar, kadınlara özel çok sayıda seçenekle FLO yeni sezon koleksiyonunda karşınızda! Siyah ve beyaz renklerin damgasını vurduğu sezonun en trend ve tüm kombinlere tarz katan sneaker modellerine FLO ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Spor aktivitelerinden gece şıklığına kadar her ortama uyum sağlayan, dört mevsimde de çok rahatlıkla giyilebilen sneakerlar, özel tabanları ve nefes alabilen materyalleriyle konforu en üst seviyeye çıkarıyor. FLO’nun Sneaker Koleksiyonu’nda kadınlar için beyaz ve pastel renkler dikkat çekerken, iddialı ve güçlü adımlarınıza eşlik edecek kalın tabanlı sneaker modelleri stilinize yeni kapılar açacak.

Siz de FLO’nun yeni sezon kadın sneaker koleksiyonunu yakından incelemek isterseniz, FLO mağazalarını ziyaret edebilir veya www.flo.com.tr‘ye göz atabilirsiniz.

 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin