Perakende PageSkin

FLO’da ‘Outdoor Festivali’ çok hızlı başladı

FLO’da ‘Outdoor Festivali’ çok hızlı başladı

Her yaşa ve her tarza hitap eden binlerce ayakkabı çeşidini bir arada sunan FLO, outdoor modelleriyle her adımda dayanıklılık ve konfor sunarken, ‘Outdoor Festivali’ ile doğa tutkunlarının maceralarına ortak oluyor. ‘Outdoor Festivali’ ile 25 Ekim tarihine kadar çok sayıda outdoor model, avantajlı fiyatlarla flo.com.tr’de

FLO, tarzıyla şehirde, sağlamlığıyla outdoor aktivitelerinde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz birbirinden trend modeller sunarken, ‘Outdoor Festivali’ ile doğa severlerin her anına eşlik ediyor. Mevsim modasına damgasını vuran modelleriyle dikkat çeken FLO, başlattığı ‘Outdoor Festivali’ ile çok sayıda outdoor modeli, 25 Ekim tarihine kadar doğa severlere avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Her yaşa ve tarza hitap eden modellerle macera tutkunlarının bu sezon da dikkatini çeken FLO’nun outdoor modelleri, esnek taban yapısıyla hareket etmeyi sevenlerin hayatına maksimum enerji katıyor. Farklı tasarım ve renkleriyle sonbahar-kış sezonunda rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren kadın, erkek ve çocuklara özel outdoor modeller, doğa sporları ve gezilerin yanı sıra günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilecek özellikte!

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin