Perakende

SAP TÜRKİYE

SAP TÜRKİYE YAZILIM ÜRETİM VE TİC. A.Ş. - İstanbul Anadolu

Kategori : Yazılım

Adres : SARAY MAH. SİTEYOLU SOK. ANEL İŞ MERKEZİ NO:5/17 K:6 ÜMRANİYE / İSTANBUL

Mail : info.turkey@sap.com

İletişim : 0216 6330300

Faks: 0216 6330499

https://www.sap.com/turkey

https://www.youtube.com/user/SAPTurkey

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri olan SAP, dünya çapında 91.000’den fazla çalışanı, önde gelen ürün ve servisleri ile müşterilerinin iş alanlarındaki inovasyonu artırmasına yardımcı oluyor. SAP çözümleri, üretim, gıda, tekstil, otomotiv, sağlık, perakende, finans ve kamu sektörünün de aralarında yer aldığı 25’ten fazla sektörde, 180’ ülkede faaliyet gösteren farklı ölçeklerdeki 404.000’den fazla SAP müşterisinin iş süreçlerine destek veriyor. 

SAP’nin iş yazılımları alanındaki liderliğini Türkiye’de de devam ettiren SAP Türkiye, şirketin 65. ülke ofisi olarak 2001 yılında kuruldu. 

Bugün SAP Türkiye, Ankara ve İstanbul’da yer alan ofisleri ve İstanbul Teknopark’ta yer alan SAP Geliştirme Merkezi dahil olmak üzere 250 kişilik uzman bir ekip ile 1300’ün üzerinde kuruma hizmet vermektedir. 

SAP’nin dünya genelindeki yaygın kullanımına paralel olarak Türkiye’de yıllık ciroya göre en büyük 10 şirketin 8’i iş süreçlerini, en büyük 10 bankanın 9’u ve Borsa İstanbul listesinin en tepesindeki şirketlerin %70’ten fazlası iş süreçlerini SAP çözümleri ile yönetiyor. Türkiye’de neredeyse her evde SAP sistemi üzerinde üretilen on ürün bulunuyor. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’deki gelirlerini ve çalışan sayısını istikrarlı olarak artıran SAP Türkiye, ekosistemindeki onlarca iş ortağıyla birlikte 4000’in üzerinde nitelikli iş gücüne de istihdam imkânı sağlamış bulunuyor. 

SAP Türkiye hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.sap.com/turkey adresini ziyaret edebilirsiniz.