Finspor, 15’inci mağazasıyla Antalya’da

Fitness ve spor ekipmanları sektörünün önemli isimlerinden Finspor, 15’inci mağazasını Antalya Lara’da açtı. Finspor, açılışa özel olarak aksesuar grubunda yüzde 25, kondisyon ürünlerinde yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor

Finspor, 15’inci mağazasıyla Antalya’da

Ev tipi ürünlerin yanı sıra profesyonel ürünlere de geniş yer verilen Finspor Antalya mağazası, bu yönü ile her seviyeden sporcunun ve spor merkezinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir spor ekipmanları kompleksi olmaya aday görünüyor.

Finspor, 2012 yılında da organize perakende mağazacılıkta gelişmesini ve ülke çapındaki tüm sporseverlerin ulaşabileceği bir mağaza ağı kurmak için çalışmalarına devam ediyor. Firma, dünya markalarından oluşan fitness ekipmanları, spor aksesuarları, pilates ürün grupları ve profesyonel ekipmanlarından oluşan ürün gamıyla dikkat çekiyor.

Firmanın gelecek dönem hedefleri için, Finspor Genel Müdür Yardımcısı Bülent Şencan, spora olan ilginin büyümesi ve kullanıcıların bilinçlenmesinin firmanın perakendeye yönelmesinde etkili olduğunu ve Finspor’un son kullanıcıya direkt ulaşmayı öngören projelerinin devam edeceğini belirtti.

Bu bağlamda Antalya’nın özel bir yere sahip olduğunu, Antalya’da yaşayan yerli ve yabancı halkın spora olan düşkünlüğünün de Antalya’da mağaza açılmasında çok etkili olduğunu sözlerine ekledi.