Final Okulları Parkora’da önemli bir etkinliğe imza attı

Final Okulları Parkora’da önemli bir etkinliğe imza attı

Kadınlar Günü haftasında Parkora Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde birçok etkinlik düzenlendi. Bursa Özel Final Okulları öğrencileri birbirinden yaratıcı resim çalışmalarını Parkora’da açtıkları sergi ile görücüye çıkardı.,

 

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle hazırlanan sergiye Bursa UNESCO Başkanı İlker Özaslan, BUKADER Başkanı Ebru Yıldırım, RUMELİSİAD Kadın Kolları Başkanı Naime Kaşmer, Bursa Final Okulları Genel Koordinatörü Tahsin Yıldırım, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

 

 

UNESCO Başkanı İlker Özaslan’ın yaptığı açılış konuşmasında “ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, Bursa Özel Final Okulları öğrencilerinin hazırladığı yağlıboya, pastel gibi çeşitli tekniklerin kullanıldığı 25 farklı çalışmanın bulunduğu sergiyi açtınız. Kadınlar fedakâr, çalışkan ve üreten bireylerdir. Çalışma hayatındaki kadınlar bir anne ve eş olmanın yanında iş hayatında da fedakârca görev yapmaktalar. Bu duygularla hayatımızın her anında bize destek olan,  eğiten, yetiştiren, sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakâr kadınlarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutluyorum” dedi.