Filiz Akın Anneler Günü’nde Capacity’de

07 Mayıs 2013 Salı

12 Mayıs Pazar günü Türk sinemasının efsane aktristi Filiz Akın’ı ağırlayacak olan Capacity, ziyaretçilerine ve Filiz Akın hayranlarına nostaljik bir “Anneler Günü” yaşatacak

filiz-akin-anneler-gununde-capacityde

Biricik annelerimizin “Anneler Günü”ne özel gerçekleşecek olan buluşmada zarif oyuncu Filiz Akın, hayranları ile sohbet edip, bol bol fotoğraf çektirecek.  Aynı zamanda sevenlerine imza da dağıtacak olan Filiz Akın, Capacity ziyaretçilerine ve hayranlarına keyifli dakikalar yaşatacak.

Çocuklardan Annelerine Özel “I Love Mom” Baskılı T-shirtler
Minik ziyaretçilerini de unutmayan Capacity, çocukların annelerine hediye etmesi için T-shirt Boyama Atölyesi düzenleyecek. Anneleri için “I Love Mom” baskılı t-shirtlere el becerilerini ve hayallerini yansıtacak olan çocuklar, bu etkinliğin sonunda kendi elleriyle hazırladıkları özel t-shirtleri annelerine hediye edebilecek.

Capacity AVM, 12 Mayıs Pazar günü saat 13.00’te başlayacak ve ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliklere tüm anne adaylarını, annelerini ve çocuklarını davet ediyor.

Program:
Filiz Akın buluşması: 14.30-15.30
T-shirt Boyama Atölyesi: 13.00-18.00


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri