Perakende PageSkin

Fiba, İnegöl AVM’nin yenileme sürecini başlattı

Fiba, İnegöl AVM’nin yenileme sürecini başlattı

Fiba Grubu şirketi olan Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties (FİBA CP), 2017 Ocak ayında satın aldığı İnegöl AVM’nin büyüme ve yenileme sürecini, katıldığı Soysal Perakende Günleri’nde düzenlediği özel bir toplantı ile tanıttı. Tanıtım etkinliğine FİBA Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Vahap Küçük, Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, MUDO’nunKurucusu ve Onursal BaşkanıMustafa Taviloğlu, Torunlar GYO Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Aziz Torun ve JLL Ülke Başkanı Avi Alkaş katıldı. 

 

Toplantıda konuşma yapan Hüsnü Özyeğin: “Farklı yörelerde alışveriş merkezlerimiz bulunuyor. Adana’da yer alan alışveriş merkezimizi yapılan yenileme sonrasında çok güzel geliştirdik. İnegöl için keza çok güzel bir proje başlıyor. FİBA CP ekibi, Romanya’daki 2 alışveriş merkezinin tepeden tırnağa renovasyonunu yaptı. O projeler de çok başarılı oldu. FİBA CP’nin yeniden doğuşunu gerçekleştiren bu ekibe çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

FİBA CP’nin muhteşem yürüyüşünden çok mutlu olduklarını belirten Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı ise: “Hüsnü Özyeğin, hem Fiba hem de Türkiye için çok faydalı ve ülkemizin gurur duyduğu işler yapıyor. Türkiye büyüyor, Fiba ondan daha fazla büyüyor.” dedi. 

 

Toplantıya katılan bir diğer isim olan LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Vahap Küçük: “LC Waikiki Mağazacılık olarak FİBA CP’nin Romanya, Moldova ve Türkiye’deki projelerinde yer alıyoruz. Bu grup, bereketli, doğru projeler yapıyor. İnegöl AVM renovasyonunun hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

İnegöl AVM’nin büyüme ve yenileme sürecini başlattıklarını dile getiren Fiba Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahrama: “Adana’da bulunan AVM yatırımımızın yenilenme sürecini tamamladık. Şimdi İnegöl için çalışmalarımıza başlıyoruz.” dedi.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin