FG Wilson Türkiye, sürdürülebilir tesislere destek veriyor

18 Eylül 2012 Salı

18-19 Ekim günlerinde İstanbul’da yapılacak “Tesis Yatırım – Yönetim – Tedarik Konferansı”nın altın sponsoru FG Wilson Türkiye oldu. Sürdürülebilir tesisler için yatırımcılar, tedarikçiler ve yöneticiler Türkiye’de ilk defa bir platformda bir araya geliyor

fg-wilson-turkiye-surdurulebilir-tesislere-destek-veriyor

Dünya’nın önemli kuruluşu IFMA (International Facility Management Ass.) işbirliğiyle 18-19 Ekim günlerinde İstanbul’da yapılacak, AYD Başkanı Hakan Kodal’ın Danışma Kurulu, Prof. Dr. Semih Tezcan’ın Akademik Kurul Başkanı oldukları “Tesis Yatırım – Yönetim – Tedarik  Konferansı” ve Ticari Görüşmeler Projesi’ni AYD, ÇEDBİK, ETD, İNDER, TUROB, TYD, TKSD de destekliyor.

IFMA Başkanı Tony Keane ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Işılay Civan’ın özel konuk konuşmacı olarak katılacağı konferans’ın altın sponsoru FG Wilson Türkiye Jeneratör Sistemleri oldu. FG Wilson Türkiye CEO’su Köksal Er; “Kurumsal tesis yatırımcılarını, kurumsal yönetimleri ve kurumsal tedarikçileri buluşturan bu platformun, varlıkların sürdürülebilirliği için projelendirme aşamasından itibaren daha sağlam bir geliştirme, yatırım ve yönetim modeli ortaya çıkaracağına eminim. Böylece bizim üzerinde çok durduğumuz enerji tedarikindeki sürdürülebilirliğin de önemi vurgulanacaktır. Ayrıca IFMA’nın desteğini çok önemli buluyorum” dedi.

18-19 Ekim günlerinde,İstanbul WOW Convention Center “Sürdürülebilir Tesisler” ana teması ile uluslararası fikir önderleri ve ülkemizdeki tarafları bir araya getirerek fikir alış verişi ve know-how aktarımı  sağlamayı hedefleyen Tesis Yatırımı-Yönetimi ve Tedarik Konferansı, hayata “Ülkemizin milli serveti olan tesislerin sürdürebilirliğinin temini ve tesis ekonomisinin geçirilmesi, ancak tesis yatırımlarının doğru planlanması, tedarik kararlarının doğru verilebilmesi ve bu tesislerin emanet edileceği müdürlerin   yatırım ve planlama aşamasındaki ekip içinde yer almalarıyla  mümkün   olabilecektir” tezi üzerine tasarlandı.

78 ülkeden 22 bin 655 üyeye sahip, tesis yönetimi konusunda dünyanın en büyük organizasyonu olan IFMA - Uluslararası Tesis Yönetimi Derneği,  Türkiye’deki profesyonel tesis yatırımı ve yönetimi potansiyeline ve Tesis Yatırımı-Yönetimi ve Tedarik Konferansı projesine tam destek veriyor.

IFMA Başkanı Tony Keane ana konuşmacı
Konferansın bu yılki sürprizi olarak IFMA Başkanı Tony Keane, ana konuşmacı Türkiye’ye geliyor. Türkiye’de sürdürülebilir tesis yönetiminin bu düzeyde konuşulacağı bir platformun oluşturulmasından dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Keane, “Tesis Yönetimi bir iş midir, bir meslek midir?” katılımcılara tecrübelerini aktaracak.

IFMA Yönetim Kurulu Üyesi, “Sürdürülebilirlik nasıl elde edilir?” ve “Sürdürülebilir Bina Profesyoneli” programlarının içerik geliştirici uzmanı olan Dr. Işılay Civan da konferansın ana konuşmacıları arasında yer alacak. Dr. Civan aynı zamanda konferansın da içerik danışmanlığını yapıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri