Fevzi Gandur Logistics 4’üncü kez sektörünün en iyisi

Fevzi Gandur Logistics, Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında, bu yıl 9’uncu kez düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri Töreni’nde, Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri (R1) kategorisinde 4’üncü kez yılın en başarılı lojistik şirketi seçildi

Fevzi Gandur Logistics 4’üncü kez sektörünün en iyisi

14-16 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri, jüri tarafından yıllık taşıma hacimleri ve bir önceki yıla göre büyüme rakamları göz önünde bulundurularak değerlendiriliyor.

 

Sektörde 70 yılı geride bırakan Fevzi Gandur Logistics, Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri (R1) kategorisinde yılın en başarılı lojistik şirketi seçilerek, bu ödülü üst üste 4’üncü kez kazanma başarısı gösterdi. Ödülü Fevzi Gandur Logistics adına Kontrat Lojistiği Genel Müdürü Efe Göktuna, UTİKAD Başkanı Emre Eldener’den aldı.

 

“Verimli bir fuar sürecini geride bıraktık”

Fuarı ve aldıkları ödülleri değerlendiren Efe Göktuna, şirket olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın birinci öncelikleri olduğunu ve bunun karşılığını da bu ödüller ile aldıklarını ifade etti. Göktuna, fuarda hem mevcut müşterilerini ağırladıklarını hem de çözüm ortaklığı yapabilecekleri yeni firmalarla tanıştıklarını belirterek, oldukça verimli bir fuar sürecini geride bıraktıklarını sözlerine ekledi.