Festival tadında eğlence Capacity’de sizlerle

Capacity, misafirlerini ekim ayındaçok özel tasarım atölyelerine davet ediyor

Festival tadında eğlence Capacity’de sizlerle

Akıl ve Zekâ Oyunları ile başlayacak ekim ayı atölyelerinde; Ahşap Duvar Panosu Boyama, Kumdan Özel Dekoratif Süsler Yapımı, Ahşap Supla Yapımı, Ahşap Duvar Süsü Kutusu Boyama ve Cep Telefonu Şarj Kutusu Boyamagibi özel dekoratif tasarımlar hazırlanacak.

 

Bu ay 29 Ekim’e özel Türk Bayrağı Yapımı Atölyesi ile Cumhuriyet Bayramı’nın neşesi çocuklarla birlikte yaşanacak.

 

Ekim ayının bir diğer heyecan verici etkinliği olan Anne ve Bebek Yogası, 10 Ekim Perşembe günü saat 11.00’de anneleri ve bebeklerini,güne zinde başlayacakları muhteşem bir etkinliğe davet ediyor.

Capacity’debu ay dördüncüsü düzenlenen Farklı Tasarımlar Festivali’nde ise,çeşit çeşit tasarım ürünler misafirlerinin beğenisine sunulacak.17-20 Ekim tarihleri boyunca devam edecek,aksesuar ve tekstil ürünlerinin yer alacağı bu keyifli festivale tüm misafirlerimiz davetlidir.

 

Her yıl eşsiz bando gösterilerinin yanı sıra, ay yıldızlı balonlar ve bayraklarla kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı,gelinbu yıl da Capacity’dehep birlikte coşkuylakutlayalım!

Dopdolu yaşanacak bir ekim ayında etkinlik ve atölyeler ile ilgili detaylı bilgi almak için www.capacity.com.tradresiveya Capacity AVM (@capacityavm) sosyal medya hesaplarını ziyaret etmeyi unutmayın!