Fenerbahçeliler Buyaka’da buluştu

Buyaka Alışveriş Merkezi, “Hattım Fenercell” sloganıyla duyurulan 21’lik tarifenin minik reklam yıldızı Oğuz Atay ile Fenercell hat sahiplerini bir araya getiren toplantıya ev sahipliği yaptı. Buyaka’da bulunan Paul’de düzenlenen yemekte, Fenerbahçe futbol takımı oyuncularından Joseph Yobo ve Sezer Öztürk de yer aldı

Fenerbahçeliler Buyaka’da buluştu

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi GSM hattı Fenercell’i kullanan abonelerin katıldığı yemekli sohbette keyifli anlar yaşandı. Joseph Yobo ve Sezer Öztürk Fenerbahçelilerin hattının “Fenercell” olması gerektiğinin altını çizerek Fenercell’in avantajlı tarifeleri ile konuşarak hem kendilerinin hem de Fenerbahçe’nin kazandığını belirttiler.

Minik reklam yıldızı Oğuz Atay, toplantıda reklam filmindeki rolünü tekrar canlandırırken, futbolcularımız ve diğer katılımcıların büyük beğenisini kazandı. Sezer ve Yobo ile olan sempatik sohbeti de buluşmaya renk kattı. Futbolcular minik reklam yıldızının formasını imzaladı, Fenercellli olmanın gururunu yaşayan taraftarlar ile de bol bol fotoğraf çektirdi.

Anadolu Yakası’na yeni bir yaşam tarzı
Anadolu Yakası’nın “mix-use projesi” Buyaka; alışveriş merkezi, konut ve ofis blokları ile birlikte tam bir yaşam kompleksi olarak hizmet veriyor. Farklı mimari tasarımı, Türkiye’nin ve Anadolu Yakası’nın ilklerinden oluşan seçkin marka karması ile yeni bir deneyim sunan Buyaka, açıldığı ilk günden Anadolu Yakası’nın yeni yaşam merkezi.

Buyaka; 42 bin metrekarelik kiralanabilir alışveriş merkezi alanı, 5 bin çalışana ev sahipliği yapan her biri 21 kattan oluşan 3 ofis kulesi ve 22 katlı 1 rezidansı ile çok fonksiyonlu bir proje. Yeme-içme sektöründen tekstile kadar uzanan geniş marka karmasıyla öne çıkan Buyaka, dünyaca ünlü markaları ilk kez Türkiye’de bünyesinde bir araya getiriyor. Buyaka, 140 mağazası, eğlence-oyun alanları, teraslı cafe restoranları ve yeme-içme mekanlarının yanı sıra dört kattan oluşan ve bin 200 araç kapasiteli otoparkı ile dikkatleri çekiyor.