Fanta Gençlik Festivali Outlet Center İzmit’te!

19 Ağustos 2013 Pazartesi

12’nci Fanta Gençlik Festivali’nin 4’üncü konseri Kenan Doğulu, Şebnem Ferah ve Emre Aydın ile yarın Outlet Center İzmit’te

fanta-genclik-festivali-outlet-center-izmitte

Geçtiğimiz 11 yıl içinde toplam 82 bin kilometre yol yaparak 5 milyon izleyiciyle buluşan, Türkiye’nin en büyük mobil müzik festivali Fanta Gençlik Festivali, bu yıl 14 Ağustos – 14 Eylül günleri arasında 16 ilde gerçekleşiyor. Türkiye’de 12 yıldır aralıksız süre gelen tek müzik festivali olma özelliğini taşıyan ve bu yıl 14 Ağustos’ta yola çıkan 12’nci Fanta Gençlik Festivali kapsamında, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Kenan Doğulu, Şebnem Ferah ve Emre Aydın, Türkiye’nin toplam 16 şehrinde hayranları ve müzik severlerle buluşacak. Bir ay boyunca ziyaret ettiği her şehre müzik ve eğlenceyi taşıyacak olan Fanta Gençlik Festivali’nde bu yıl katılımcılar, festival alanına renk katan yeni sürprizlerle de tanışacak.

Kenan Doğulu, Şebnem Ferah ve Emre Aydın’ın festival katılımcılarını şarkılarıyla müziğe doyurduğu konserler serisinde, festival alanı bu yıl ilk kez, aynı zamanda dev bir oyun ve eğlence alanı oldu! Birbirinden eğlenceli onlarca oyun, dev ekranda gerçekleşecek Mstar ve Playstation turnuvaları ve muhteşem konserler ile katılımcılar gün boyu oyuna, eğlenceye ve müziğe doyuyor.

Festivali nasıl izleyebilirsiniz?
Fanta Gençlik Festivali'ne katılmak için Fanta ürünlerinin üzerindeki renkli açma halkalarından veya kapaklardan toplam 10 puan toplayarak festival süresince anlaşmalı davetiye dağıtım noktalarından veya festival günü, festivalin yapılacağı mekânın kapısından davetiyenizi alabilirsiniz.

12’nci Fanta Gençlik Festivali’nin 4’üncü konseri Kenan Doğulu, Şebnem Ferah ve Emre Aydın ile yarın (20 Ağustos) Outlet Center İzmit’te gerçekleşecek. Yeni bir konseptle dev bir oyun ve eğlence alanına dönüştürülerek, katılımcılarına saat 16.30’dan itibaren kapılarını açarak eşsiz bir festival deneyimi vaat eden Fanta Gençlik Festivali, yarın Outlet Center İzmit’te festival severlerle buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri